Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ja jestem #!$%@? czy ktoś mnie chce po prostu w #!$%@? zrobić? Kupiłem w zeszłym tygodniu kawę na allegro bo była 4zl tańsza niż w Lidlu.
KAWA MIELONA LAVAZZA QUALITA ORO 250G.
Okazało się że kawa jest tragicznej jakości, nie ma smaku, i sam wygląd kawy odbiega od oryginału - jest pełno grudek a także kolor jest inny. Podczas zaparzania bardziej przypomina wodę a nie kawę. Kupuję tą kawę od wielu lat więc wiem jak powinna wyglądać. W załączniku zdjęcia i porównanie do oryginału. Sprzedawca twierdzi że wszystko jest git, tylko producent ma różne partie więc generalnie mogę #!$%@?ć. Oczywiście w opisie aukcji nie było mowy o tym że to kawa przeznaczona na rynek rosyjski i ukraiński.
Kręcić małysza? Co wy byście zrobili? Na jedno opakowanie bym machnął ręką, ale kupiłem 6 sztuk które już pojechały do rodziny zagranicę jako prezent, więc niesmak pozostał.

#allegro #kawa #oszukujo #lavazza #prawo #uokik
wjkp - Mirki, czy ja jestem #!$%@? czy ktoś mnie chce po prostu w #!$%@? zrobić? Kupi...

źródło: 1000012871

Pobierz
  • 151
@wjkp: Na allegro te wszystkie tanie lavazzy to #!$%@?. Ja robie tak że jak chcę kupić np. lavazze to biorę na amazonie, a jak jakąś z polskiej palarni to może być z allegro ale jeżeli jest sprzedawana bezpośrednio przez producenta.
@open_or_die wcale nie robię w drugą stronę, po prostu się ciebie pytam, skoro twierdzisz, że tak jest, to na jakiej podstawie, bo może się przy okazji dowiem, która polska palarnia sprzedaje coś gorszego niż z marketu albo co warto nabyć na wycieczce we Włoszech xD

Bo jeszcze nie spotkałam się nigdzie z sieciówkową kawą z marketu, która oferowałaby np. tak szeroki wybór stopnia palenia jak palarnie. A dopiero przy kawie jasnopalonej czuję
@wjkp:
"pojechały do rodziny zagranicę jako prezent(...)"
Kto kupuje kawę jako prezent? ( ͠° °) Lata 80 minęły. Jaki jest sens kupować w ramach prezentu coś co można kupić u siebie w pierwszym lepszym sklepie? Co innego jakiś lokalny towar. Kawa wygląda jak jakiś odpad produkcyjny z młynka przemysłowego. Można użyć do peelingu całego ciała ( ͡º ͜ʖ͡º). Na przyszłość lepiej
@wjkp ta po prawej to wyglada jak rozposzczalna. Imho, na allegro bardzo duza czesc towaru to podróbki, buty, ubrania wiec kawa tez mnie nie zdziwi. Ostatnio widzialem zestawy lego ktore kosztowały taniej niż podróbki na aliexpress. Znajomy kupił wkrętarke bosha ktora przyszła z naklejonym logo i "pudełku zastępczym" która okazała się Parksidem. Nie wiem czemu allegro nic z tym nie robi ale sie domyslam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wjkp: sam prawie nabrałem się tydzień temu zupełnie jak ty. Starzy kupują ziarnistą lavazze po 70-80 zł /kg od paru lat (lidl/auchan). Ja wszedłem na allegro a tam 50 zł /kg. Zajarałem się jak szczerbaty na suchary ale zaraz przyszło otrzeźwienie i pogoglowałem. Wszystko się wyjaśniło i temat upadł. Twój błąd polega na tym, że od razu kupiłeś i nie obadałeś tematu xd
Nawet nie musiałeś gdzieś głęboko kopać, wystarczyło wyświetlić
@wjkp: na allegro kupuje się tylko od sprawdzonych licznymi komentarzami super sprzedawców. Są drożsi, ale jak już sam się przekonałeś: chytry dwa razy traci
@MrMas: nie kupuje się ani Lavazzy ani Pellini na allegro, chyba że od legitnego sklepu typu konesso. Większość to marne podróby w idealnie podrobionym opakowaniu.
@wjkp: Miałem taki case, podróbkę ktoś Ci sprzedał. Moja kawa była spalona i śmierdziała strasznie po zmieleniu kawa była kwaśna i ogólnie nie do picia. Od tamtej pory nie kupuje na allegro
Lavazza nigdy z allegro ile to już było tematów, ze nagminnie jest podrabiana. To już lepiej poszukać na amazonie sprzedawanej przez amazon.
@wjkp: jak nie wiedziales, że to jest na rynek europejskopodobny to kręć Małysza. Tu jest UE i powinni sprzedawć tak jak we Włoszech, NIemczech itd Unia handlowa po to została stworzona, a z takimi trikami to won za Bug.
@wjkp: jest tyle fajnych, małych wypalarni / mielarni kawy w necie, które mają wyborną kawę, czemu kupujesz ten masowy syf od lavazzy? Co do pytania, czujesz się niezadowolony, reklamuj, masz przecież pełne prawo do tego.