Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ja jestem #!$%@? czy ktoś mnie chce po prostu w #!$%@? zrobić? Kupiłem w zeszłym tygodniu kawę na allegro bo była 4zl tańsza niż w Lidlu.
KAWA MIELONA LAVAZZA QUALITA ORO 250G.
Okazało się że kawa jest tragicznej jakości, nie ma smaku, i sam wygląd kawy odbiega od oryginału - jest pełno grudek a także kolor jest inny. Podczas zaparzania bardziej przypomina wodę a nie kawę. Kupuję tą kawę od wielu lat więc wiem jak powinna wyglądać. W załączniku zdjęcia i porównanie do oryginału. Sprzedawca twierdzi że wszystko jest git, tylko producent ma różne partie więc generalnie mogę #!$%@?ć. Oczywiście w opisie aukcji nie było mowy o tym że to kawa przeznaczona na rynek rosyjski i ukraiński.
Kręcić małysza? Co wy byście zrobili? Na jedno opakowanie bym machnął ręką, ale kupiłem 6 sztuk które już pojechały do rodziny zagranicę jako prezent, więc niesmak pozostał.

#allegro #kawa #oszukujo #lavazza #prawo #uokik
wjkp - Mirki, czy ja jestem #!$%@? czy ktoś mnie chce po prostu w #!$%@? zrobić? Kupi...

źródło: 1000012871

Pobierz
  • 151
@wjkp: Temat z kawą tej marki i tego typu jest znany. Gdzieś czytałem, że jest masowo podrabiana. Na Allegro kupuj tylko od oficjalnego dystrybutora. Poczytaj komentarze pod aukcjami, nie tylko Ty masz wątpliwości, ale masa ludzi.
Ta po prawej wygląda jakby była mielona młotkiem, jest mocno palona (wręcz spalona). Z lewej niby jest puszkowa, ale w porównianiu z oryginalną tego typu inaczej pakowaną zawartość będzie zawsze ta sama.
Z ziarnistymi jest
Mirku, allegro to największa szara strefa w Polsce, ilość sprzedawanych tam, podrobionych towarów to wręcz istna patologia. Oczywiście allegro #!$%@? z tym robi, bo jest tylko pośrednikiem, czerpie krocie i ma na to totalnie #!$%@?.
Praktycznie wszystkie aukcje kaway Lavazza Qualito Oro to gówniane podróbki.
Na allegro kawy, kosmetyki, ubrania itd kupuj tylko od oficjalnych sklepów tych firm albo dużych sieciówek, graczy e-commerce. Niestety praktycznie cała reszta to scam.

Klasycznie zrób zgłoszenie
@fuechsinn ty robisz to samo w drugą stronę więc co za różnica?

Napisałem że markowa kawa lavazza z Włoch jest calkeim innym produktem jakościowo względem polskiej i tego się będę trzymał.

Jeśli uważasz że kawa z polskich palarni jest lepsza niż Polska marketowe to możesz założyć że problemem jest produkt który próbuje się sprzedać Polakom jako "premium" mimo że smakuje jakby był robiony z odpadu.

To samo mam z makaronami, popularne włoskie