Wpis z mikrobloga

@jarzynka: Ch*j cię to boli? Ani to nie twoje pieniądze, ani nie twoje życie. Jak chcesz to sam zadłużaj się nawet po uszy, żeby strzelić sobie selfie z Bali.
Coś czuję swąd pieczącej du*y, że jego stać ale nie korzysta, a ty byś chętnie rozpieprzył tę kasę.
  • Odpowiedz
@jarzynka

@Linnior88: za parę lat zainwestujesz żeby za kilkanaście wydawać....na starość....jak dozyjesz


@jarzynka i typ w wieku 50 lat będzie mógł nic nie robić, a hajs będzie, a ty będziesz do 65 roku #!$%@?ć, żeby wykitować w ciągu roku po przejściu na emeryturę.
Ewentualnie jego dzieci będą miały dużo lepszy start niż twoje.
  • Odpowiedz
@jarzynka: A na co ma wydawać ? Kupując tylko to co ci się przyda żyjesz naprawdę "peacefull". Większość plastikowego gówna, kupa elektroniki czy innych zabawek nie jest zwykle do niczego potrzebna. Najlepiej nie #!$%@? pieniędzy na lewo i prawo, wydawać na pasje czy podróże...
  • Odpowiedz
oszczędność to cecha ludzi inteligentnych , też wydaje bardzo mało

On za parę lat w coś zainwestuje , ty wszystko przezresz

@Linnior88:
Nie do końca, zalezy jakiego "kołcza" słuchasz XDDD
Inni "spece" powiedza tobie, że nie warto marnowac 20 min dojazdu, by zaoszczędzić 1 zł, jak w tym czasie możesz się doszkalać lub przeznczyć na zarabianie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@jarzynka: Ja robię zakupy tylko w sklepie BiedronXBalanciaga, w którym za zwykłą foliówkę wołają 29zł i dzięki temu czuję, że żyję - nie to co twój kuzyn (bogaty) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jarzynka: Trzeba z czegoś zrezygnować żeby mieć w przyszłości coś na co Cię teraz nie stać. Mieszkania drożeją, a nie chcę całe życie wynajmować lub kredytować się na 20 lat. Co jak mi się coś stanie lub AI faktycznie zastąpi programowanie? Co jeśli wybuchnie wojna i trzeba będzie w trybie natychmiastowym zawinąć się do innego kraju? Co jak ktoś w rodzinie będzie miał problemy zdrowotne i trzeba będzie mu pomóc? Jest
  • Odpowiedz
W Polsce 90% takich ciułaczy budzi się w okolicy 50tki, że nic nie widzieli, nic nie przeżyli


@zdrajczyciel: co to znaczy "nic nie widzieć, nic nie przeżyć"? Jest jakiś z góry zdefiniowany plan na to jak życie powinno wyglądać?
  • Odpowiedz