Wpis z mikrobloga

@malronos: Weź daj spokój, widać że to jednostka poturbowana przez życie, tylko że na własne życzenie wypiera to że standardy normatywy są inne i próbuje na siłę przekonać wszystkich, że jakieś anomalne zachowania są właśnie normą xD

Ja #!$%@?, jeść gruz, siedzieć w piwnicy i liczyć szekle schowane pod łóżkiem: synonim szczęścia przegrywa
@Linnior88: Dosadnie tłumaczę ci twój wysoce wadliwy światopogląd i to ty pierwsza swoje rozumowanie forsujesz w wątku. Zresztą natychmiast ujawniasz zakompleksienie robiąc jakieś wtórne założenie o przewalaniu kasy i życiu z kasy z pośredniaka. Miotanie się od skrajności do skrajności. A nie o to chodzi, tylko racjonalne gospodarowanie i afirmacje życia. Ale co ty tam o tym wiesz, co nie przegrywko? Ja sobie będę szydził z takich postaw i wierz mi
@zdrajczyciel: ale ty mówisz sam do siebie , masz jakiś problem z sobą i robisz w spodnie z nerwów , żyj sobie jak chcesz ale próba przekonania kogoś na siłę świadczy o twojej frustracji , nazywasz mnie przegrywka ? Mi się wydaje że jednak przegrywem jesteś ty czyli osoba bezdennie głupia która nie umie zrozumieć myslenia innych
Później tacy jak ty płaczą pod sejmem i twuerdza że to politycy i zły
@Linnior88: No mam taki dochód. Nazywa się ciężka praca.

To ty robisz hiperbole i stosujesz żenujace zabiegi pisząc o pośredniaku czy teraz o płaczu przed sejmem. A wszystko w obliczu tego, że ktoś śmiał zaorać twoje chłopsko rozumskie, biedne intelektualnie i wadliwe z uwagi na nierozumienie definicji introwertyzmu, myślenie.

Piszesz coś to bądź w gotowości do konfrontacji. Ale nie potrafisz obronić swoich tez zasłaniając się, że to ja nie potrafię zrozumieć
@Eremites: najgorszej że sraja pod siebie ludzie którzy mają pretensje o to że nie rozwalasz swojej kasy tak jak oni
Widocznie wiedzą że #!$%@? robią skoro ich to tak boli , że ktoś swoje pieniadze szanuje
@jarzynka: Z tego wszystkiego co tu napisałeś najbardziej mnie drażni to, że napisałeś "bogaty kuzyn #programista15k".

Zarabiam 20k i w ogóle nie czuję się bogaty, też jeżdżę komunikacją miejską i chodzę do biedronki, a jak trzeba gdzieś pojechać to mam 20 letniego gruza.
Mam też znajomych zarabiających połowę tego i żyjących w luksusie. Jak to możliwe? "Bogactwo" jak to nazwałeś, nie wynika z pracy. Oni mają bogatych rodziców, pierwsze auto
@zdrajczyciel: nie chce ci już dokopywac bo jesteś skrzywdzony przez los wystarczająco ale pracując w Niemczech i Szwajcarii z bogatymi ludźmi z tamtych krajów , wiem jak żyli bogaci
Każdy kto z nich był milionerem szanował pieniądze a wydawał dopiero jak miał już wszystko
Miłych wizyt w pośredniaku może coś wyzulisz
Hulaj dusza piekła nie ma hasło biedaków żyjących ponad stan
@Linnior88: Nie płacz tam, kupiłbym cię z rodziną i dalej bym poduszki finansowej nawet nie naruszył ()
A już szkoda strzępić ryja na te twoje wyobrażenie o źródłach bogactwa na zachodzie, tak, tak, niemiec ciułał do śmierci i w tedy na starość był szanowany bo miał miliony. Co za polackie rozumienie ekonomii xD