Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Podczas procesu refinansowania kredytu hipotecznego podpisałem oświadczenie o ustanowieniu hipoteki i wysłałem poleconym do sądu, po okazaniu dowodu wysyłki nowy bank przelał mi ok 250 tys zł. Mam 30 dni na spłatę starego kredytu i wysłanie zaświadczenia o spłacie do nowego banku. Czy mogę nie spłacać tego kredytu od razu, tylko wpłacić pieniądze przeznaczone na nadpłatę na giełdę albo forex? I spłacić go po tym jak zarobię? To duże środki i można by je na szybko zainwestować.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #gielda #forex #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
możesz śmiało, najwyżej stracisz 100%, ale wygrać możesz nawet 10000%, zależy od dzwigni, polecam jeszcze tripa do arabii bo tam można grać x500 a nie biedne x20, wiec jeszcze nie dość, że spłacisz kredyt to jeszcze pół sosnowca kupisz, dzieci i wnuki Ci podziękują
@mirko_anonim: można, nawet z konta oszczędnościowego teraz byś wyciągnął ponad tysiaka złotych. Problem się może pojawić, jeśli te bankowe patałachy zablokują Ci przelew na którymś kroku wpłaty/wypłaty i będziesz musiał zmarnować miesiąc lub dwa na wyjaśnienia i odblokowanie tego kapitału.
@mirko_anonim: jak chcesz aby Bank wypowiedział Ci umowę kredytu i wezwał do natychmiastowego zwrotu środków to tak :)
Ktoś w banku #!$%@?ł, kasa powinna pójść na rachunek techniczny i spłacić poprzedni kredyt automatycznie i nie powinieneś mieć do niej dostępu.

Nie kręć kasą, bo masz w umowie zapisy dotyczące zabezpieczeń.