Wpis z mikrobloga

Dlaczego usunięto znalezisko z Aleksandrą Wiśniewską? tej od ratowania łodzi z 50 imigrantami na oceanie, której relacje wojenne podważali nawet współpracownicy? która jest promowana przez Radosława Sikorskiego i kierownictwo łódzkiej PO z prezydent miasta na czele? I która ma ultrabogatego ojca milionera?

jej macki sięgają także Wykopu? co to za jazda w ogóle xDDD na Wykopalisku był film który SAMA OPUBLIKOWAŁA!

link do znaleziska: https://wykop.pl/link/7280303/nowe-pokolenie-polskiej-polityki-nowa-jakosc-jeszcze-wieksza-odklejka

#poltyka #bekazlewactwa #pytanie #heheszki #polityka
Pobierz wojtas_mks - Dlaczego usunięto znalezisko z Aleksandrą Wiśniewską? tej od ratowania ł...
źródło: uid_c7f600ecb7bd44b49ba553ddbe510b3c_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720
  • 35
: komentarz z Wyborczej sprzed kilku miesięcy, kiedy nie były znane jeszcze żadne szczegóły i jej historie które opowiadała w kolejnych wywiadach


@wojtas_mks: ludzie mówili, że AI będzie fałszowało wszystko, dlatego jest takim zagrożeniem
Pani Aleksandra K W powiedziała, POTRZYmajcie mi piwo xd
ZawstydziłaAI.
ona jest bardziej ogarnięta, niż wszyscy konfederaci razem wzięci


@danob99: xDDD

A wyborcy Konfy? Bronili jedzenia psów, bronili lekką pedofile, bronili bicie dzieci, bronili wszystkie głupie pomysły. Wszystkich Braunów, Tumanowiczów, bronili tę striptizerkę na listach, bronili Sochę.


@i-marszi: No chyba nie. I nawet nie tyle nie bronili, co na takich ludzi jak Korwin nie głosowali. Tumanowicz do dzisiaj jest j#$@ny w całej konfiarskiej sieci za kampanię, Torkowska jest już poza
@wojtas_mks: Nie wiedziałeś, że na wykopie najsilniejszą bojówką polityczną jest Platforma Obywatelska? Od kilku dobrych lat sieją tutaj dezinformację i swój ściek. Pamiętam gdy tutaj wpadłem na innym koncie z 2 lata temu. Cały portal zawalony anty-rządowymi wpisami a co drugi mówił o tym, że wykop to pisowskie gówno. Wszystkie hity to było #!$%@? na Orlen, PIS, i każdego pojedynczego ministra. Odwiedzałem wykop regularnie przez następny rok. Sytuacja kompletnie się nie
@wojtas_mks: sami chcieliście do powrotu internetowej cenzury z lat 2008-2015. Taki mieliśmy reżim że mogliśmy go publicznie krytykować. Teraz mamy demokrację i nie można złego słowa powiedzieć na partie.