Wpis z mikrobloga

Dlaczego usunięto znalezisko z Aleksandrą Wiśniewską? tej od ratowania łodzi z 50 imigrantami na oceanie, której relacje wojenne podważali nawet współpracownicy? która jest promowana przez Radosława Sikorskiego i kierownictwo łódzkiej PO z prezydent miasta na czele? I która ma ultrabogatego ojca milionera?

jej macki sięgają także Wykopu? co to za jazda w ogóle xDDD na Wykopalisku był film który SAMA OPUBLIKOWAŁA!

link do znaleziska: https://wykop.pl/link/7280303/nowe-pokolenie-polskiej-polityki-nowa-jakosc-jeszcze-wieksza-odklejka

#poltyka #bekazlewactwa #pytanie #heheszki #polityka
wojtas_mks - Dlaczego usunięto znalezisko z Aleksandrą Wiśniewską? tej od ratowania ł...

źródło: uid_c7f600ecb7bd44b49ba553ddbe510b3c_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720

Pobierz
  • 35
  • 161
@wojtas_mks: komentarz z Wyborczej sprzed kilku miesięcy, kiedy nie były znane jeszcze żadne szczegóły i jej historie które opowiadała w kolejnych wywiadach

Zwróciłem uwagę na tę Panią nieco wcześniej - na u-tube jakoś w czerwcu lipcu było zatrzęsienie jej występów w różnych popularnych podcastach. OK - nie mam z tym problemu, decyzja o karierze politycznej zapewne podjęta wcześniej, zaplanowana, takie rzeczy wymagają długotrwałego PRu. Nawet z zaciekawieniem przesłuchałem historię życia Pani
@wojtas_mks: nie wiem ale liczę w zbawienną moc internetów i wykopków ubarwiających jej karierę opowieściami o tym jak u boku samego El Chapo zdobywała pierwsze wojskowe szlify dzięki czemu, jako szara eminencja, doradzała w późniejszym czasie takim znakomitym osobistościom jak sam az-Zawahiri czy al-Baghdadi. Jestem pewien, że wzbogacicie jej życiorys o nowe wspaniałe historie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
europa - @wojtas_mks: nie wiem ale liczę w zbawienną moc internetów i wykopków ubarwi...
@wojtas_mks:
Wiesz, czym się różni wyborca KO, od wyborcy Konfederacji?
Ja głosowałem na KO i zdecydowanie ta Pani mi się nie podoba, nie mam jakichś problemów, żeby ją krytykować i się z niej nabijać. W trakcie kampanii nie mówiłem o niej nic, wynik wyborów był zbyt ważny i mogłem przełknąć to indywiduum. A wyborcy Konfy? Bronili jedzenia psów, bronili lekką pedofile, bronili bicie dzieci, bronili wszystkie głupie pomysły. Wszystkich Braunów, Tumanowiczów,