Wpis z mikrobloga

No j co, wstałeś już do kołchozu na nadgodziny? Super, pamiętaj ze przed świetami mimo tego ze cała hala wzięła urlop ty i Maciek tak czy siak musicie siedzieć a Julka? Julka ma za darmo bo ustawiła tęczową flagę w tle, czego nie rozumiesz? A teraz do maszyny bo się zacięła, robaku.

Ps. Jak ja #!$%@? nienawidzę zbiórek, nie mam nic przeciwko takowych jeżeli chodzi o ciężkie sytuacje związane z chorobą (co tak czy siak powinno zapewniać państwo ale No, jest jak jest). Patologia naszych czasów

#bekazlewactwa #neuropa #pracbaza
gordoniss - No j co, wstałeś już do kołchozu na nadgodziny? Super, pamiętaj ze przed ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 51
@Logika_wykopu: @tonawegla beka z was, przygłupie normiki, że jak tylko widzicie kogoś z kim się nie zgadzacie, to od razu przychodzi wam do głowy wyzywanie od nieruchania XD. Co to ma wspólnego z tym co OP napisał XD? To jest naprawdę wasz majestat i sukces w życiu?
SuperTimor435 - @Logika_wykopu: @tonawegla beka z was, przygłupie normiki, że jak tyl...

źródło: 3fd73e9f5d15e118114c4169d0887efd96a09ebc3ab2d99a6eaf9e979d905c8e

Pobierz
dzięki, mam się dobrze i jestem w szczęśliwym związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gordoniss: wpis i ton w jakim się wypowiadasz oraz to co Cię z rana zajmuje raczej nie wskazują na to abyś był szczęśliwy, ani żeby było Ci dobrze. Pomyśl o tym, gdzie stanęło Twoje życie, że zazdrościsz nastolatce tego, że jest z patologicznej rodziny, żyła w domu dziecka i musi się wystawić na opinie
@gordoniss: przecież to jest ogólnopolski zryw przeciwko incelom. Influencerzy wczoraj cały dzień udostępniali wpisy przegrywow typu "na kamerę na onlyfans zbiera, na rokse idź, pokaż stupki , zlikwidować socjal wprowadzić obowiązek kamieniolomow dla bezrobotnych, bezdomnych, w domach dziecka, pokaż stupki itd" i long story short w 12h zebrała ponad 20k od wszystkich którzy brzydzą się stulejactwem. Zakład o ciepłego harnasia, że to bardziej przeciw incelom a mniej o łaskę chodzi a
Raa_V - @gordoniss: przecież to jest ogólnopolski zryw przeciwko incelom. Influencerz...

źródło: 1000026293

Pobierz
@gordoniss Przerabiałem zaburzenia lękowo-depresyjne i ja #!$%@? miałem problem wyjść z domu, a co dopiero wrócić do pracy. xd

Klasyfikuje to jako pewnego rodzaju czasowe inwalidztwo, gdzie bez pomocy z zewnątrz jest #!$%@? ciężko.

Kilka lat wstecz uważałem to jako pewnego rodzaju wymysły, ale jak mnie dopadło to jest to istne piekło.

A tutaj dziewczyna dodatkowo z bidula.

Próbuje sobie wyobrazić siebie kilka lat wstecz bez wsparcia ze strony rodziny w tamtym
mnie jak #!$%@? z chaty w wieku 17 lat nikt nie pytał o zdanie, ani nie dawał kilku kafli na dobry start ( ͡º ͜ʖ͡º)


@gordoniss: no i ostatecznie wylądowałeś na Wykopie wylewając żółć na inne osoby. Czyli jednak jest lepszy sposób na życie.
Ja #!$%@?ę jak czytam te wysrywy wykopków od dwóch dni to aż sam mam ochotę wysłać stówę żebyście mieli większy ból dupy xD
Dziewczyna wam powinna odpalić jakiś procent za zajebistą reklamę zbiórki xD