Wpis z mikrobloga

Sam jej zajechałem parę dyszek, może odmieni swoje życie, może nie, dostała szanse. Zawsze to lepiej niż dać te pieniądze wykopkowi, którego jedyna funkcją w przyrodzie jest zamiana jedzenia w gówno XD
oni dostają jakieś wyprawki i chyba lokal w którym moga mieszkać z innymi takimi osobami


@Katiee: Nie wiem czy tak jest nadal, ale kilkanaście lat temu dawali jakieś pieniądze na start i mieszkanie socjalne (zwykle jeden pokój ze wspólną łazienką na piętrze) w podstawowym wyposażeniu (trochę talerzy, kubków, ręczników, pościel czy sztućce... i takie tam).
widziałem zdjęcie tego chłopaka już dziesiątki razy i ZAWSZE było używane wyłącznie do nagonki na jakąś inną zbiórkę i zniechęcanie do niej. W dupie macie tego typa i tylko wykorzystujecie jego śmierć do szczucia na innych ludzi


@strfkr: sprawa jest prosta - chłopaki się utożsamiają z nim i wiedzą że sami na gówno mogą liczyć a nie 15k na czysty start w życiu

Oni nie mają w dupie typa, oni widzą
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

Wy naprawdę jesteście w Matrix... Żeście zaczęli spamować dziewczynę na Twitterze od patologi, roxy, onlyfans i prosić o stópki i się zrobiła ogólnopolska akcja. Szum ma cały Twitter i jeden z najpopularniejszych zrywów zeszłego roku. To wy ją wypromowaliścoe. Przykład jeden z 2137 tysięcy milionów wczoraj. To nie była akcja dla dziewczyny tylko przeciw piwniczakom
Pobierz RaaV - @KRZYSZTOFDZONG_UN: 

Wy naprawdę jesteście w Matrix... Żeście zaczęli spamowa...
źródło: 1000026293
ona miała trudne dzieciństwo i nie będzie mieszkać z jakimiś obcymi ludźmi


@GdzieJestBanan: Nie znam dziewczyny, więc nie będę wydawać wyroków. Wszystko można napisać, nie wszystko musi okazać się prawdą. Może, ale nie musi. Do czyjejś kieszeni też nie mam zamiaru zaglądać i decydować na co ktoś ma wydawać pieniądze. Ludzie są różni, mają różne intencje, poglądy, zasady, potrzeby i różne charaktery - różną skalę wartości. Szanujmy tę różnorodność, póki nam
@Hawwa: No wszystko fajnie, ale w takim wypadku ja osobiście potępiam taką zbiórkę. Nie jest chora, ma dwie zdrowe ręce - może iść do pracy. Czym różni się taka osoba wychodząca z domu dziecka od kogoś, kto chce wyprowadzić się od rodziców? Może śmiało iść do pracy, wynająć jakiś pokój i oszczędzać na ten swój kurs. Poza tym dzieci po domu dziecka dostają sporą wyprawkę i jak się dobrze orientuję, to