Wpis z mikrobloga

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: na wykopie jest to samo.
Jak jest zbiórka na jakąś różową (zwłaszcza taką w miarę ładną) to każdy się spuszcza, a jak dasz jakiś meme typu wyzebrz.pl to leci fala hejtu od najlżejszych że jak nie chcesz pomóc to nie komentuj po życzenia żebyś sam miał raka albo był kaleką xD
Co ciekawe na facetów odzew wykopy czy komentarze są dużo słabsze a memy czy że to nie portal do
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ja #!$%@?... 32 koła już ma. Tylko kilkanaście procent tego kraju ma oszczędności takie lub większe xD A laska wyżebrała to w jeden dzień. Współczuję historii, którą tam opisała. Ale serio są ludzie w dużo gorszych sytuacjach, niż laska, która wchodzi w dorosłość. Ona pierwsza wyszła z domu dziecka? Mi nikt nigdy nic w życiu nie dał, a jeszcze trzeba było starych wspomagać.
@strfkr Już pomijając fakt,że opis tej jego zbiórki też pozostawiał wiele do życzenia. Potrzebuje na jakiś lek, który może pomóc. No fajnie. Tyle, że ludzi potrzebujących pomocy jest miliony i to niestety jest jak gra w lotka. Tą "laskę" z drugiej zbiórki odkrywam milczeniem.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: to nie jest śmieszne nic a nic. chłopak z góry to tzw Burek coś, autor tańca do piosenki "po twojej pysznej zupie", pewnie niektóre mirki kojarzą. ciekaw jestem czy jakby uzbierał tą kwotę to by teraz żył.
w czasie gdy zbierał pieniądze ja byłem jeszcze biednym studenciakiem i pamiętam że uskładałem 700 zł które mu przelałem, ale mimo że dla mnie to było dużo to były to grosze, troche ponad
@Katiee miałem kolegę z domu dziecka. Na usamodzielnienie to dostał jakaś tam kwotę, chyba ponad 10k a to było z 15 lat temu. Pamietam, ze dostał też mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone w meble i AGD za które płacić musiał jakiś śmieszny hajs,, jeśli dobrze pamietam to chyba coś pomiędzy 100-150zl/mc
@strfkr: a ja np. oglądalem burkacoś od czasów jak zasłynał w necie, jak robił challenge i nagrywal te swoje nieszkodliwe glupoty, tako o zwykły gość z bloków co sobie rozwalał stare obrotowe krzesło za garazami czy robił "nie beknij po coli challenge" zwykly dzieciak z bloku i informacja o raku a potem smierci sprawila mi wielką przykrość wiec zamknij morde trepie