Wpis z mikrobloga

@Lewusx bardzo fajny materiał, jak zawsze.

Metodę myo reps stosujesz do wszystkich ćwiczeń czy tylko do tych które dotyczą grup priorytetowych?

Tam rozumiem, że wszystkie ćwiczenia na kulasy ta metoda były robione. W przysiadzie Cie odcięło a na takiej maszynie też robiłeś myo reps?
  • Odpowiedz
  • 1
@MamMalegoSiurka: Myo reps tylko w jednym ćwiczeniu tego dnia i w sumie jak patrzę na plan to raz w tygodniu mam to wrzucone właśnie na dwugłowe ud. :)

Dzięki bardzo za opnię! :)
  • Odpowiedz
@Lewusx: czyli na treningu nog dowiem się jak wyciskac więcej niż pedal jakiś? od tych sterydów dziury ci się w bani robią xdddd poza tym wyciskam 186kg I laski się mną bardziej nie interesują, a powiedziałbym że nawet mniej więc silka to nie jest magiczny sposób na znalezienie ruchania jeśli jesteś prawdziwym # przegryw jak ja
  • Odpowiedz
@Lewusx co drugi to trener personalny itp. Dobre geny trzeba odziedziczyć i tyle. Współczuję tracić czas na podnoszenie żelastwa. W tym czasie, można spotykać się z kobietami lub rozwijać się. I ta dobra beka jak jakiś niskorosły 180 cm 80 kg wygląda przy Tobie jak krasnal ogrodowy.
  • Odpowiedz
@Lewusx: nwm lubię cb i za każdym razem tak fajnie się denerwujesz i łatwo to się robi ale z drugiej strony jesteś bardzo miły. Nie zmienia to faktu że jednak z laskami potrzeba charakteru i umiejętności przełamania się, bo rzeczywiście nie ważne ile cisniesz na siłce to nic nie zmieni jeśli twoje social skillsy posysaja
  • Odpowiedz
@krzysztoww

@Lewusx: nwm lubię cb i za każdym razem tak fajnie się denerwujesz i łatwo to się robi ale z drugiej strony jesteś bardzo miły. Nie zmienia to faktu że jednak z laskami potrzeba charakteru i umiejętności przełamania się, bo rzeczywiście nie ważne ile cisniesz na siłce to nic nie zmieni jeśli twoje social skillsy posysaja


A kto tu mówi o bolcowaniu lasek?

Badzmy szczerzy, jak ktos robi przysiad,
  • Odpowiedz
  • 0
@krzysztoww: Ale mi wciąż nie chodzi o to że forma przełoży się na laski. Po prostu w taki sposób sformułowałem posta, żeby było to w miarę chwytliwe.
  • Odpowiedz
  • 1
@Poemat: Dla głowy, one maja 7 lat i są tak r-------e że nie ma tam żadnej ciasnoty, ale nieswojo sie bez nich czuje. Nawet kupiłem nowe i leżą w szafie bo do tych jestem tak przyzwyczajony. xD
  • Odpowiedz