Wpis z mikrobloga

moja dziewczyna jak prowadzi to się zawsze mega stresuje, boi się zwyczajnie, skupia się ciągle żeby czegoś nie #!$%@?ć więc nie zwraca uwagi na to co robią inni użytkownicy ruchu drogowego obok niej, liczy się tylko to co jest z przodu


@Keiosss: Brzmi jak przyszła tragdia na drodze. Może zrób coś z tym, aby temu zapobiec?
@dobryziomek2137:

Natura i nic w tym złego.


A może właśnie "coś w tym złego"?

Obrażanie się na kobiety za to jest tak samo #!$%@?, jak #!$%@? się do nas, że nie okazujemy emocji.


Odoszę wrażenie, że mężczyźni coraz częściej pokazują swoje emocje, są bardziej uczuciowi, przejmują się. Ciekawe jaka jest tego skala.
nie zgadzam się z tobą


@zeszyt-w-kratke: I ja się tak samo nie zgadzam. Facet to co najwyżej cię zamorduje na drodze, co nie jest jakimś wielkim halo. Tak jak z tym typem co #!$%@?ł 300. Wielkie mecyje. Ale tak wziąć i nie wpuścić na pas? Sama napluła bym takiej w mordę.
: @WykopekNaPolEtatu

chciałem zrobić identyczny wpis o kobietach, które nigdy nie wpuszczają XD

Dzięki Bogu, że nigdy nie pojawiła się
ehhh kobiety, sytuacja z dzis- jade do pracy szaruga lekka mgla no ogolnie #!$%@? i widze z naprzeciwka auto bez swiatel to puscilem pikacza dlugimi... mijajac mnie kobieta popukala sie ww glowe swiatel nie zapalila
a różowe nigdy nic


@piotrc90: nie no, czasem sie zdarzaja fajne babki, w roznym wieku, ktore podziekuja, ale generalnie w wiekszosci przypadkow baby nie dziekuja.
Swoja droga tez jest smieszne jak baba jedzie bez swiatel - prawie zawsze wtedy migam dlugimi i sprawa jest analogiczna xd wiekszosc bab wtedy tych swiatel dalej nie wlaczy
@niebieskatrytytka: a teraz spójrz na skalę wydarzeń które porównujesz - ile dziennie jest wypadków śmiertelnych spowodowanych przez mężczyzn? Ile dziennie jest niewpuszczeń przez kobiety/głupich zachowań kobiet

Konkluzja - czego zatem prawdopodobnie może dotyczyć wpis? Czegoś z prawdopodobieństwem x czy 0,0001x? Uda Ci się, wierzę
@Musztardowytygrys9: Moja różowa tłumaczy, że ona jadąc patrzy przed siebie. Jest skupiona na tym gdzie jechać, czy w nikogo nie wjedzie, na czynnościach dot. prowadzenia auta (biegi, pedały) i nie ogarnia już tego co się dzieje obok - bo straciłaby uwagę na tym co ważniejsze. A prawo jazdy ma kilkanaście lat. Zero automatyzmu i luzu po prostu.