Wpis z mikrobloga

dziennie jest wypadków śmiertelnych spowodowanych przez mężczyzn?


@In_thrust_we_trust:Ależ ja się z tobą całkowicie zgadzam. Jakie marginalne znaczenie ma co ten typ zrobił z tą spaloną rodziną, przy ogromie tragedii jaką przeżyli mężczyźni niewpuszczeni na pas? No jaką? niech sobie sami ci żałośni sceptycy odpowiedzą
niebieskatrytytka - >dziennie jest wypadków śmiertelnych spowodowanych przez mężczyzn...

źródło: z30257352AMP,Sebastian-Majtczak-jest-poszukiwany-listem-gonczym

Pobierz
@Musztardowytygrys9: Wynika to z baaaaaaaardzo prostej przyczyny. #rozowepaski mają tak głęboko wdrukowane że one są przeświadczone że one NIKOMU nie muszą ustępować. Dla nich już kodeks drogowy to ujma ale godzą się ostatecznie bo wiedzą że to łamanie prawa. Ale nieformalne ustępowanie? xDDD

Czy znasz kobietę która umie przeprosić? - tak to było pytanie retoryczne.
.

Ale znam znacznie lepszą obserwację. Małe dziecko czyli spacery z wózkiem. Idę na spacer, przejście
@Musztardowytygrys9 moja żona cały czas kogoś wpuszcza("a jakbym to była ja?"), ale ona jest specyficzna. Kiedyś jak do mnie przyjechała jeszcze za czasów jak się spotykaliśmy to zaparkowała 3 przecznice dalej niż mój blok a jak ją zapytałem dlaczego to powiedziała, że bo pod blokiem był "zakaz wjazdu - nie dotyczy mieszkańców" ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rozbawiło mnie to po pół miasta mi tam parkowało i właściwie najwcześniej
@Musztardowytygrys9 podobna sprawa jest w mówieniem cześć np w górach - chodzę bardzo dużo i statystycznie (moje statystyki z dupy) większość różowych sama z siebie nie powie „cześć” jeśli się mijamy (taka niepisana zasada jest), jeżdżę tez na szosie jak mijam różowa to nie podnosi ręki (niebieski zazwyczaj to zrobi - choć oczywiście wśród szosowych kierowców tez są buraki „na treningu”)
@Musztardowytygrys9 Jest lepiej, skręcasz w lewo, z przeciwka korek, a przeważnie kobieta stanie na środku skrzyżowania, ani ona nie pojedzie, ani ty nie skręcisz. Nie pamiętam chłopa żeby mi w tym szczególnym miejscu zablokował lewoskręt, to zawsze jest dama.
@Musztardowytygrys9 1. Kobiet jezdzi zdziebko mniej niz mezczyzn 2. Jak ktos juz kiedys pisal kobiety widza pod czas jazdy bardziej tunelowo (wiem bo tez jestem baba i pomimo ze jezdzilam juz nie raz to skupiam sie nad tym co sie dzieje przede mna k inne tez tak maja). 3. To juz subiektywne, ale zwracam uwage zeby przepisowo jechać i niczego nie popiehdolic, nie chce mandatu
@Musztardowytygrys9: nie wiem gdzie wy jeździcie, mnie nigdy nikt nie chce wpuścić a codziennie wyjeżdżam z takiej #!$%@? drogi w lewo i albo czekam 5 minut aż się zrobi pusto albo po prostu jadę w prawo i zawracam na rondzie, bo czekam w nieskończoność. Bardzo często ja wpuszczam ludzi, a tyle razy co nikt mi nie dziękuję to nie zliczę nawet (bez różnicy czy babka czy facet). Ostatnio się #!$%@? i
@LonNon: czy napisanie ze statystycznie większe szanse zabić cię na drodze ma mężczyzna który jeździ szybko ale bezpiecznie i przecenia swoje umiejętności to mizoandria?

czemu można tak dyskutować na temat mężczyzn a jeśli się powie coś o zachowaniu kobiet to mizoginia?
@piotrc90: Z tym nigdy nic to przesada ale w 90% nie dziękują bo im się KARWA NALEŻY KSIĘŻNICZKĘ W BIAŁYM SUVIKU WPUŚCIĆ. Im lepsze auto to większa burolka siedzi za fajerą. Dlatego z żoną jak jeżdżę to zawsze mówię żeby dziękowała to sobie wyrobi nawyk niebycia burakiem.
@Musztardowytygrys9 jeżdżąc przez kilkanaście lat po USA również zauważyłem, że kobiety za kółkiem charakteryzuje absolutny brak empatii dla innych użytkowników ruchu. Nie dość że nie wpuszczają nikogo kiedy by mogły to nie robią również tego kiedy powinny. Często jadą dużo za szybko bez potrzeby jakby nie zdając sobie sprawy z ewentualnych zagrożeń i o ile tutejsze Brajany też tak jeżdżą często o tyle dotyczy to bab w każdym wieku. Dziwne trochę ale