Wpis z mikrobloga

@Musztardowytygrys9: To samo mam przy "przytrzymywaniu" drzwi jak ktoś idzie z zakupami. Jak przytrzymam to rzadziej otrzymam jakąkolwiek pozytywną reakcję od młodych niż od starszych, jak również częściej od facetów niż kobiet. W przypadku gdy ja #!$%@? z czymś ciężkim jest tak samo XD Baby w większości się zachowują jakby to był mój obowiązek. Ktoś powie, jak ci się nie podoba to nie pomagaj XD może ja #!$%@? jestem ale staram
  • Odpowiedz
@Musztardowytygrys9: ostatnie mam te same przemyślenia, ale na przejściu dla pieszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze idąc do roboty muszę przejść przez jedno przejście dla pieszych, które jest podobne jak na obrazku. Są światła dla samochodów , a 15-20 metrów dalej przejście dla pieszych z sygnalizacją.

Czasami dochodzi do sytuacji, kiedy samochód wjedzie na swoim zielonym/żółtym świetle, ale ruch jest tak wolny, że sygnalizacja za nim zmieni
Tacho_ - @Musztardowytygrys9: ostatnie mam te same przemyślenia, ale na przejściu dla...

źródło: pro-wizualizacja

Pobierz
  • Odpowiedz
@Musztardowytygrys9: kurczę nie wiem, ja nie wpuszczam tylko jak mi ktoś nie umie na suwak jeździć i #!$%@? się w połowie ;p no albo jak zamulę pałę (niezbyt często). Też stosunkowo rzadko wpuszczają mnie kobiety. Chociaż ostatnio jak mnie jakaś wpuści to wysyłam jej buziaczka albo macham- reakcja jest wspaniała. Może zachęci do większego zwracania uwagi na innych uczestników drogi.
  • Odpowiedz
@Musztardowytygrys9 Jeżdżę od wielu lat i tak było, jest i pewnie będzie. One chyba są tak skupione na tej jednej czynności, która właśnie wykonują, że reszta ich nie obchodzi. To samo jak biegam i macham do innych biegaczy - 9/10 niebieskich odmacha, a 9/10 różowych nie...
  • Odpowiedz
jak to z wami jest że podczas jazdy w korku, to przy zmianie pasa nigdy nie wpuściła mnie różowa.


@Musztardowytygrys9: Bo każda locha żyje w urojeniu że życie to film a ona jest główną gwiazdą. Ty nie jesteś nawet statystą dla przeciętnej księżniczki xD
  • Odpowiedz
#rozowepaski jak to z wami jest że podczas jazdy w korku, to przy zmianie pasa nigdy nie wpuściła mnie różowa.


@Musztardowytygrys9: Dziwne bo ostatnio trafiłem na taką, co nie potrafiła ocenić odległości między autami i zostawiała taki odstęp, że w kolejke dosrkętu wepchneło się jej na chama z 30 aut ;-)
xD
  • Odpowiedz
@Musztardowytygrys9 ja z kolei zauważyłem, że kiedy chcę na drodze wykazać się uprzejmością i przepuścić kogoś pomimo mojego pierwszeństwa, dając jasny znak długimi, to 90% kobiet patrzy się i nie wie co ma zrobić, czekają aż stanę całkowicie i dopiero ruszają. Faceci nie zawsze, ale zazwyczaj potrafią sprawnie z tego skorzystać, bez konieczności wstrzymywania całego ruchu w promieniu 2 kilometrów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kobiety w naszym społeczeństwie nie są w ogóle miłe i są egoistyczne uważają że to one są uprzywilejowane bo są kobietami więc dlaczego osoba uprzywilejowana i według nich wyżej w drabinie społecznej ma wpuszczać mężczyznę który jest według nich w tej drabinie niżej.


@zeszyt-w-kratke: widzę że mizogini dorabiają sobie teorie niczym największe szury... I znowu 150 mizoginów bez wlasnego zdania i kszty refleksji plusuje, bo "dowaliłeś tym babom!"

Nieważne, że to
  • Odpowiedz