Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mezomorfix:

@deziom: No tak, 8 gwiazdek i rozwydrzone Julki na fajnopolackich marszach to już ci nie przeszkadza.

Przeczytaj co to jest whataboutism. Operujesz nim idealnie.
Wciskasz w temat zupełnie inne treści i co to wnosi do dyskusji? NIC, ale nie masz argumentów, więc musisz rzucić argumentem pokroju "a na zachodzie to murzynów biją".
  • Odpowiedz
8 gwiazdek i rozwydrzone Julki na fajnopolackich marszach


@Mezomorfix: Rzeczywiście, pamiętam dokładnie jak te Julki #!$%@?ły drzewka, rzucały kostką brukową i nieomal nie spaliły komuś mieszkania. A nie, #!$%@?, to tylko troglodyci 11.11.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: a OK skoro świętowanie niepodległości to to samo co protest przeciwko władzy, to spoko.

A później się dziwcie narodowe łby że ludzie się wstydzą nazywać patriotami
  • Odpowiedz
No tak, 8 gwiazdek i rozwydrzone Julki na fajnopolackich marszach to już ci nie przeszkadza.


@Mezomorfix: jest dużo milej i przyjaźniej. Byłem na jednym i drugim marszu.
  • Odpowiedz
No tak, 8 gwiazdek i rozwydrzone Julki na fajnopolackich marszach to już ci nie przeszkadza


@Mezomorfix: z jakiej #!$%@? racji miałoby mi przeszkadzać #!$%@? PiSu i kobiety? XD
Wy się nadajecie tylko do wywiezienia do rosji
  • Odpowiedz
@deziom: no tak tęczowe marsze z przebierańcami i biedroniem na czele są już okej XD
No i protesty k0biet z wulgaryzmami na transparentach WYP1ERDALAĆ to już git, ale patriotyzm już jest niefajny:(
Wszystko co antypolskie jest SUPER NOWOCZESNE!!!!
Zobacz prawaku jaki jestem n0woczesnY
  • Odpowiedz
fajnopolackich marszach


@Mezomorfix: O jakich marszach mowa? Bo jeśli o tych organizowanych przez KO, to żadnych rozwydrzonych Julek nie widziałem. Widziałem za to tysiące spokojnych, uśmiechniętych ludzi, którzy nie musieli odpalać rac żeby podkreślić swój patriotyzm XD
  • Odpowiedz