Wpis z mikrobloga

Hej anoniasze. Rower z wczorajszej zbiórki służy aż miło i już na siebie zarabia, jednak nazwijcie mnie debilem. Porwałem się z motyką na słońce i zacząłem robić do 23:30 dzisiaj, a nadal męczę się z bezdomnością. Z tego powodu nie ma szans, bym się dostał już do przytułku (nawet pytałem znajomego menela, miejsc już nie ma) a do noclegu w najtańszym hostelu brakuje mi 20 złociszy.
Mogę liczyć na łud szczęścia z jakimś zamówieniem w gotówce, ale trochę w swoje szczęście nie wierzę.
Nie proszę Was o nic, nawet o plusa, ale miło by było jakbym nie musiał spać po robocie na dworcu. Nawet nie zakładam nowej #zbiorka, bo na #!$%@?

https://zrzutka.pl/d6yyy8

#pomagajzwykopem #depresja #przegryw #poznan #problemypierwszegoswiata #problem #zrzutka #kurier #ubereats #uber #bolt #wolt #p0lka #p0lak #blackpill #redpill #famemma #cloutmma
  • 6
@JuanPablitoSegundo_2137: akurat to że papiezaka szkaluje to nie powinno nikomu przeszkadzać, bowiem pedofilia powinna być piętnowana. Mi matka zawsze mówiła że nawet jak ktoś udaje lub kłamie, samo to że posuwa się do czegoś takiego by wyżebrać pare groszy jest przykre i należy współczuć. Także masz mojego plusa stary, spróbuj sobie ogarnąć życie.