Wpis z mikrobloga

@cybulion: głosujesz na partię czy na człowieka? Ja jak zerknalem na kandydatów z konfy czy lewicy w moim mieście to parknąlem śmiechem.

Ten gość jest przykładem że działania społeczne przynoszą efekty. Tacy ludzie powinni trafiać do sejmu
  • Odpowiedz
@ciekawostki-i-nie-tylko-tv: toć to bardzo dobrze. To, że utożsamiasz się z lewymi poglądami, to nie znaczy że popierasz wszystko. Ja bym hipokryzji i ignoractwa szukał w kierownictwie parti, które importuje każdy odpał światowego lewactwa.

To spory problem, że nie daje się poszczególnym politykom myśleć samodzielnie. Konfa też się o tym przekonała. Gdy z początku przyciągała o liberalnych poglądach członków. A potem Metzen odpalił my chcemy wszystko co libertariankie i wszyli na oszołomów.
  • Odpowiedz
@rafal-heros głosuje na człowieka, tym razem na serio - sam go upatrzyłem i świadomie dałem mu swój głos. Trolowanie trolowaniem ale dalej kisne z ludzi ktorzy sie oburzaja XD
  • Odpowiedz
@cybulion: czym on sie zaslania wiara ? jaka ? chrzescianska ? to powiedz mu ze homoseksualizm w wierze chrzescianskiej to grzech tak samo jak seks bez slubu i seks ana lny .. XD wiec grzeszy codziennie i nagle sie zaslania wiara XD
Inne pytanie jak homoseksualny czlowiek moze decydowac o losach kobiet dzieci tak samo jak bezdzietny posel gdzie oboje nie maja pojecia o wychowaniu dzieci XD

Najgorsze sa postulaty ich
  • Odpowiedz
  • 2
@cybulion Zawsze mnie bawią te fikołki lewaków i bajki typu "Kiedyś głosowałem na Konfe, ale teraz przejrzałem na oczy i wybrałem komuchów z Lewicy". To trzeba być pierwotniakiem umysłowym, żeby zagłosować na Lewicę. Litewka będąc częścią tej zdradzieckiej partii sam wystawił sobie laurkę. Mimo, iż jako społecznik sporo działa i osobiście wzbudza we mnie pozytywne odczucia.
  • Odpowiedz
Prawdziwy CHAD, piękny trzask doop Julek i oskarków :D


@ciekawostki-i-nie-tylko-tv:

Tylko katoprawackie bezmózgi mogą napisać o trzasku dup i inne tego typu brednie. Normalnym ludziom nie przeszkadza to, że facet ma swoje poglądy, nawet jeśli się z nimi nie zgadzają. Grunt, żeby nie narzucać ich innym, czego właśnie katoprawacy nie potrafią zrozumieć.
  • Odpowiedz
Z jednej strony to dobra lekcja dla tepych juleczek. Babcia mawiała "nie oceniaj książki po okladce" i jak sami widzicie, miała więcej racji niż "influencerzy" z ShitToka.
  • Odpowiedz
ale mnie wkurza takie cos, przeczytal jeden komentarz i musial odpisac zamiast przeczytac caly watek xD


@cybulion: po co mam czytać resztę twoich pierdół? #!$%@? xdd
  • Odpowiedz