Wpis z mikrobloga

@ciekawostki-i-nie-tylko-tv: Ten gość to troll. Daje do myślenia stan polityki tego kraju kiedy w wyborach do sejmu może sobie wziąć udział jakiś no name z szemraną przeszłością, wygrać bo ma ładną gębę i panienki na niego głosowały co wykorzystał dlatego głosował z ugrupowania Lewicy, wspierał wiadomy postulat. A teraz idzie kosić hajs i trollować tępych polsczków xD Nie mogę
  • Odpowiedz
@cybulion: Akurat wyborcy są często lepiej poinformowani o poglądach kandydata niż komitety, z których startują. Tam się co najwyżej prześwietla 1, 2 i 3 miejsca. A ten koleś startował z 18, więc był po prostu wypełniaczem listy.

Ja poczekam aż go wykluczą z klubu albo koleżanki z partii zaczną po nich jechać. Wtedy będziesz miał lewicową demokrację ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ciekawostki-i-nie-tylko-tv: oni nigdy się nie nauczą albo będą tak robić aż dzietność zjedzie tak że będzie już za późno. Oh wait, już jest :P Jedna z niewielu rzeczy które Korwin powiedział z sensem to własnie ta o aborcji. Kobiety mając wybór nie boją się zachodzić w ciążę. Taki sam mechanizm działa zresztą w przypadku innych zakazów ale po co przyjmować sprawdzone działające metody. Przecież oni wiedzą lepiej. Chociaż osobiście uważam
  • Odpowiedz
z tego co widze to te slowa podnosza tylko fanboje konfy, a lewaki maja #!$%@? totalnie, bo na tym polega demokracja wlasnie. Widze ze macie zaslone dymna po tym jak was korwin od lewakow wczoraj zwyzywał co XD


@cybulion: ciekawe czy tak samo pisales jak pisiory mowily to samo o aborcji xD
  • Odpowiedz
ja nie jestem lewakiem mordo xD


@cybulion: na ten moment jedyne czym jesteś to łgarzem "łebebe tylko konfa się interesuje" "lista lewicy? nie jestem lewakiem mordo XD"
Kolejny przykład że jak się łga wystarczająco bezczelnie to wykopki łykną, pytanie tylko czy to niekompetencja czy cynizm z twojej strony.
  • Odpowiedz
@ciekawostki-i-nie-tylko-tv XD bawią ci wszyscy wierzący ze są tacy w #!$%@? inconsistent ze odnośnie aborcji to „ooo trzymam się wiary” a odnośnie czegoś innego już zapominają np. wszystkie wzmianki które mówią jakie osoby NALEŻY zabić
  • Odpowiedz