Wpis z mikrobloga

@cziko: poniewaz mowie faktami.

Ocen wszystkie programy, wyjdzie ci prawda. Próbujesz budowac narracje na populizmy wybierając tylko konferacje jako obiekt badan. Zbadaj wszystkie partie obiektywnie wyjdzie ci kto jest populista, a kto ma najbardziej kapitalistyczny/centrystyczny progrsm.

Tym sie rozni nadczowiek logik obiektywista od kogos kto nie rozumie jak sie wnioskuje obiektywistycznie. Ty wybrales konferacje i szukasz u nich dziury ognorujac obiektywizm i caly przkeroj polskiej sceny politycznej.

Wiem ze tego nie
@Wink: logika. to wy jestescie pseudointelektualistami, myslicie, ze bez zadnych zdolnosci logiczno-erystycznych mozecie dyskutowac na dowolny temat kierujac sie jedynie swoja narracja i zyczeniowym mysleniem. Dlatego tak latwo wskazuje luki w tym jak wnioskujecie jak udaje sie was pociagnac za jezyk i pokazac skad bierzecie swoje glupie wymysly
@Wink: generalnie z punktu widzenia osoby jak ja, ktora zna takie rzeczy oryginalnie to smiesznie sie obserwuje jak jakies grupy typu reddit, wykop i inni populisci ucza sie w swoich kregach rozmawiac i ustalaja nowe zasady tego co wedlug nich jest poprawna dyskusja. To jest ten sam blad co tu pokazal jeden z pseudointeligentow, ze on chce oceniac i mowic tylko o konfederacji, a po drodze zgubil rzeczywistosc i obiektywizm. Oni
@NewBlueSky: Akurat widząc co piszesz i jak bronisz partii która zarówno manipuluje (jak chcesz dowody manipulacji to mogę oczywiście podesłać czy opisać), konkretów nie pokazuje (a te które podaje uderzają w biednych promując bogatych (czyli szeregowy pracownik na minus, korporacje i przedsiębiorcy na plus)) jak i zamiast realnie skupić się na gospodarce to zdaje się mieć fioła na punkcie kwestii światopglądowych (tu polecam wywiady i debaty), to mam wrażenie że takim
@Cinoski: Grochem o ścianę.

Za każdym razem jak konfiarzowi powiesz, że ludzie nie chcą kalifatu to zatknie sobie uszy rękami i zacznie śpiewac "lalalala" jak dzieci w przedszkolu. Raz jeden konfiarz zapytał mnie na wykopie niby skąd się wziął ten zarzut o kalifacie. Postarałem się i odpowiedziałem mu kilkoma linkami do wypowiedzi ich liderów + do sygnowanej przez nich konfederacji gietrzwałdzkiej. Oczywiście zamknął morde i przestał odpisywać.
@NewBlueSky: Akurat widząc co piszesz i jak bronisz partii która zarówno manipuluje (jak chcesz dowody manipulacji to mogę oczywiście podesłać czy opisać), konkretów nie pokazuje (a te które podaje uderzają w biednych promując bogatych (czyli szeregowy pracownik na minus, korporacje i przedsiębiorcy na plus)) jak i zamiast realnie skupić się na gospodarce to zdaje się mieć fioła na punkcie kwestii światopglądowych (tu polecam wywiady i debaty), to mam wrażenie że takim
@Wink: i na pewno kiedys uda wam sie zbudowac jakas prawde, ktora bedzie negatywna dla konfederacji. Wiec po co klamac, po co manipulowac definicjami. Chyba wlasnie po to aby ukryc prawde, prawde o tym kto jest populista itd. No chyba, ze wy na serio macie takie ograniczenia intelektualne to moge tylko wspołczuć xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NewBlueSky: ale co mnie tę definicję obchodzą, uczepiłeś się definicji bo jeden typ coś napisał. Random z internetu który nawet posłem nie jest. I jeszcze rozciągasz jego wypowiedź na wszystkich rozmówców jakby byli #!$%@? jednym bytem xD


@Wink: bo o tym pisalismy, o czym mam pisac i o czym mam sie wypowiadac jak nie o tym o czym rozmawiamy? ty jakis specjalny jestes? XD

"Tak czy siak. Konferacja zajmuje sie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.