Wpis z mikrobloga

  • 531
@Reichsmarschall: ale zawsze kobiety były jako maskotki i osiagały swoje agendy, władzę czy przetrwanie kręcąc dupą.
Tak było od tysięcy lat, dopiero w XXI wieku są spuszczone ze smyczy i mogą więcej niż mężczyźni, są uprzywilejowanie i mają większe prawa. Odbije się to czkawką w ciągu góra kilka pokoleń i w przyszłości jakoś w okolicach 2200r na świecie zostaną w zasadzie tylko hindusi i afrykańce.
W którymś azjatycki państwie to już
  • Odpowiedz
@KotBojowy: Napisałem jedną hobbystyczną stronę od zera, otworzyłem jedno duże forum dyskusyjne w domenie .org (nie na szablonie na darmowym hostingu), napisałem kilkaset artykułów na firmowym blogu. Aktualnie w mojej dziedzinie jest wszystkiego w opór, więc nie czuję potrzeby dokładania własnej cegiełki, ale pracuję w branży sportowej i zdarza mi się doradzać ludziom.
Ty, jak rozumiem, jesteś dla odmiany wojującym feministą?
  • Odpowiedz
@exiteverything: tak daleko nie przewidzisz co będzie, można sobie spekulować, ale jeżeli nic innego się nie spierniczy to taki scenariusz można rysować.
Z ciekawości podziel się opinią dlaczego uważasz że za 200 lat ludzkość wyginie.
  • Odpowiedz
hmmmm, gdyby tylko nie było popytu na te gole dupy


@somskia: ale ten popyt wystepuje tylko u niedopuszczonych capow czyli akurat na wykopie jest zageszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ktos umie sobie skolowac seks, ma jedna lub kilka partnerekm, ma puste jajka to ile mozna dup ogladac?
  • Odpowiedz
@exiteverything: Sztuczna inteligencja i sztuczna macica w Chinach mogą namieszać w świecie i ogólnie ludzkości. Chiny przez politykę jednego dziecka mają ogromny problem z demografią i mogą przestać być potęgą gospodarczą świata- już planują zautomatyzować całkowicie rolnictwo, żeby 150 milionów ludzi wrzucić na rynek pracy, a eksperymenty nad macicą zostały oficjalnie ogłoszone- na razie na zwierzętach, ale Chiny kradną bazy danych genetyczne z całego świata- być może zaczną sobie hodować zasoby
  • Odpowiedz