Wpis z mikrobloga

@Cinoski: ludzie chcą zmian i głosują na KO czy Trzecią Drogę którą jest przeciwko inwestowaniu w Polsce i zmianom naszego bytu: ot na przykład są przeciwko CPK czy portu kontenerowego w Świnoujściu. Ha tfu na tych zdrajców.
@NewBlueSky: Dalej lejesz wodę zamiast pisać konkrety.


@Wink: co? XD czyli ty oceniasz swoim subiektywnym zdaniem co jest konkretem, a co jest laniem wody? A w tym samym miejscu nie potrafisz odroznic ogolnika od populizmu xDDD

czlowieku, nie nadajesz sie do dyskusji, wiec po co wgl startujesz do logika?

Bo widzisz, w dyskusji atakujesz ludzi ze rzekomo manipulują bo "mylą populizm z ogolnikiem". Ja przyszedłem zaznaczyć że konfa ogólnikami sypie,
@NewBlueSky:

czlowieku, nie nadajesz sie do dyskusji, wiec po co wgl startujesz do logika?


Nie jesteś logikiem i to można powiedzieć obiektywnie na podstawie wszystkiego co napisałeś.

nie, pisales co innego, dopiero ja cie wyprowadzilem na prosta.


Nie, bredzisz. Jedyne co robisz w dyskusji to lejesz wodę, nie podejmujesz tematów, odrzucasz konkrety i próbujesz stawiać się na wyższej pozycji od rozmówcy żeby tworzyć iluzję wygranej dyskusji. Żałosne. Tak naprawdę nie napisałeś
Nie, bredzisz. Jedyne co robisz w dyskusji to lejesz wodę, nie podejmujesz tematów, odrzucasz konkrety i próbujesz stawiać się na wyższej pozycji od rozmówcy żeby tworzyć iluzję wygranej dyskusji. Żałosne. Tak naprawdę nie napisałeś ani jednego konkretu, nie napisałeś nic, poza "ja jestem logikiem, jestem #!$%@? kimś, a wy kmioty nie potraficie rozmawiać". Albo trollujesz albo jesteś debilem.


@Wink: a jakie tematy mam podejmowac? Jak juz wyjasnilem przyciagneliscie moja uwage jedynie