Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pół roku planowaliśmy z różową wypad na 3 dni w góry. Umowa była taka że ja płacę połowę i jeszcze jej połowę czyli ja 3/4 a ona tylko 1/4. Z racji tego że ona się jeszcze uczy a ja już pracuję (ona 18 ja 26). Wyliczyliśmy że będzie całość kosztować 2k z groszami. Ustaliliśmy że ja będę płacił rezerwacje itd. a ona mi te 500zł da w gotówce. I teraz co. Wyjazd za 3 dni a okazuje się że ona nie ma tej kasy bo rzekomo pożyczyła starszej siostrze bo ma jakieś kłopoty finansowe i ze zdrowiem. Tego niestety nie mogę zweryfikować bo nie znam jej rodziny ani ona mojej. No już mniejsza o to bo te 500zł to nie jest dla mnie majątek ale o zasady. Czuje się z tym źle i nie wiem jak się teraz zachować tym bardziej że to moja pierwsza dziewczyna i takich sytuacji nie miałem nigdy. Ona przeprasza i mówi że odda jak najszybciej albo mi to odrobi jakoś. Nawet mówi że możemy nie jechać jak to dla mnie problem. Nie chce zostać jej bankomatem a może mnie właśnie na takiego teraz testuje? Dam jej palec to mi odgryzie całą łapę. Przymknąć oko? Postawić na swoim i odwołać wyjazd? Albo niech mi "odrobi"? Tak symbolicznie bo przecież nie szukam pracownika. Ale żeby było "kwita" i bym nie wyszedł na frajera. Doradźcie coś błagam.

#zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 115
Doradźcie coś błagam.


Doradzam przestać wypisywać wymyślone historie żeby nakręcać stulejarzo-piwniczaków z wykopu i zamiast tego zając się życiem.
@bn1776: myślę, że ona nie pracuje tylko chodzi do szkoły i jedyne pieniądze jakie otrzymuje to jakieś kieszonkowe od rodziców. Nie wiadomo ile tego jest i czy tak łatwo jej odłożyć to 500 zł. Różnie koze być, anonim też napisał, że nie zna jej rodziny.
Anonim (nie OP): Tak to jest jak dorosły mężczyzna zadaje się z siksą. Spodziewałeś się, że nastolatka będzie się zachowywać jak dorosła kobieta? Wszyscy ludzie przed 25 rokiem życia to mentalnie gówniarze i taka jest prawda życiowa jaką ci dziś przekazuje. Zakończ to bo to nie ma przyszłości. Pozdro i z fartem mordeczko.

też mi wydarzenie. 8 lat różnicy to tyle co nic.


@De_Fault: 8 lat różnicy jak ktoś jest po szkole, studiuje/pracuje, a nie z dzieckiem z liceum, ale tak już mają prawiczki i inne wykręty, którzy w wieku 25+ lat latają za małolatami, bo nie mają doświadczenia i boją się wyśmiania ze strony starszych/rówieśniczek

Ma skończone 15 to git i nic nikomu do tego xd 18 to już full legal bo jest
@mirko_anonim:
Dla pewnej perspektywy.
Spotykałem się kiedyś z 16-latką (sam miałem już ponad 30). Z własnej inicjatywy stawiała mi pizzę czy alko. Dorabiała sobie w wakacje i miała też forsę, którą starzy jej przelali z 500+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak się chce, to można.

Odpowiedź na twoje pytanie: moim zdaniem zależy to od tego, czy się dobrze dogadujecie i czy jest ładna/czy ją kochasz.
Jeżeli odpowiedź
@moll:

skoro on to odbiera jako test na bankomat to raczej słabo.


No a jak chłop ma to odbierać jak wśród lasek powszechne jest wykorzystywanie finansowe chłopaków, a wśród młodszych to już szczególnie. Wiecznie tylko "kup mi, daj mi, ty zapłać" więc nie dziw się, że jesteśmy przeczuleni.
@moll: skąd masz to widzieć jak nie jesteś chłopakiem, który chodzi z dziewczynami na randki i musi za nie płacić bo "tak należy, jesteś w końcu facetem", albo mieszka z loszką i opłaca wszystkie rachunki bo loszka wydaje swoją pensję na włosy, rzęsy, paznokcie itp.
@nietoperze20: bo jestem kobietą, mam ponad 30 lat, chłopak został mężem, dorobiliśmy się dwóch klonów. Jak wychodziłam z moim na randki, choć mówiłam że zapłacę za siebie, on płacił za mnie. Gdy zamieszkaliśmy razem - czynsz na pół, podział opłat, zakupy na przemian, wtedy też dał mi od czasu do czasu zapłacić za wyjścia, bo na to nalegałam. Gdy stawialiśmy dom wydawałam na to pieniądze tak samo jak on.

Kobiety, które
@mirko_anonim

#!$%@?ąc już od całej sytuacji, niesamowite jak ludzie się spinają, niektórzy nawet wyzywają od psychicznie chorych dlatego, bo jak to 26-latek jest w związku z 18-latką xD Jeszcze jakieś 10 lat temu wręcz normalne było, że takie 18-latki wolą wchodzić w związki z 2x latkami i był takich związków ogrom, nikt nie widział w tym kompletnie nic złego, wręcz przeciwnie. Zadziwiające, jak szybko rozwój medycyny postępuje i baza chorób jest aktualizowana,
@mirko_anonim

Dodatkowo to sugerowanie, że jak się ma 18 lat to się nie ma na pewno żadnej kasy i każdy żuli od rodziców nawet na bułkę, żeby kupić browar w tym wieku xDD Chyba wam się 18-latkowie mylą z podstawówką.
Anonim (nie OP): Z babami czasem tak jest niestety. Zarabiam duuuuużo lepiej od swojej, dosłownie x100, nie biednieję, ale pokazałem jej jak zarabiać lepiej niż wykopowy programista i ciągle się pluje jak jest jej kolej żeby np iść do Rossmana i kupić papier do dupy. Redflag w #!$%@?, ale nie chce mi się już w tym wieku na nowo baby szukać zwłaszcza że jest dychę młodsza a wygląda na 15 lat