Wpis z mikrobloga

Teraz gra w trybie single to film fabularny z przerwami na "podejdź tu i naciśnij x, podejdź tam, podnieś, naciśnij kwadrat"


@LezliNilsen: czasem jest przerwa ma "walkę" z kategorii klikaj x ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mam nic przeciwko takim grom bo też potrafi być fajne problem ze ta warstwa fabularna to najczęściej płytka przedłużana historia do opowiedzenia 10x krótszym filmem już nie wspominając że każda duża
czasem jest przerwa ma "walkę" z kategorii klikaj x ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie mam nic przeciwko takim grom bo też potrafi być fajne problem ze ta warstwa fabularna to najczęściej płytka przedłużana historia do opowiedzenia 10x krótszym filmem już nie wspominając że każda duża jedna gra tak wygląda


@Ayessare: powiem Ci, że mnie to wkvrwia. Już kilka gier kupiłem po zayebistych opiniach w necie i okazały
@Vetinari

@LezliNilsen: @Ayessare Faktycznie, gry w stylu Mario to coś innego niż klikanie ciągle dwóch przycisków, a taki Baldurs Gate 3, Elden Ring, albo Wiedźmin 3 to się sam przechodzi, w ogóle nie trzeba myśleć.


Za to GTA 5 to faktycznie wymagająca umiejętności gra XD


Nie chodzi o umiejętności palancie tylko stosunek samej gry i inwencji gracza do fragmentów filmowych i wykonywania 1:1 instrukcji które dostajesz na ekranie na poziomie "podejdź
@LezliNilsen

@Vetinari

>@LezliNilsen: @Ayessare Faktycznie, gry w stylu Mario to coś innego niż klikanie ciągle dwóch przycisków, a taki Baldurs Gate 3, Elden Ring, albo Wiedźmin 3 to się sam przechodzi, w ogóle nie trzeba myśleć.

>

>Za to GTA 5 to faktycznie wymagająca umiejętności gra XD


Nie chodzi o umiejętności palancie tylko stosunek samej gry i inwencji gracza do fragmentów filmowych i wykonywania 1:1 instrukcji które dostajesz na ekranie na poziomie