Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pół roku planowaliśmy z różową wypad na 3 dni w góry. Umowa była taka że ja płacę połowę i jeszcze jej połowę czyli ja 3/4 a ona tylko 1/4. Z racji tego że ona się jeszcze uczy a ja już pracuję (ona 18 ja 26). Wyliczyliśmy że będzie całość kosztować 2k z groszami. Ustaliliśmy że ja będę płacił rezerwacje itd. a ona mi te 500zł da w gotówce. I teraz co. Wyjazd za 3 dni a okazuje się że ona nie ma tej kasy bo rzekomo pożyczyła starszej siostrze bo ma jakieś kłopoty finansowe i ze zdrowiem. Tego niestety nie mogę zweryfikować bo nie znam jej rodziny ani ona mojej. No już mniejsza o to bo te 500zł to nie jest dla mnie majątek ale o zasady. Czuje się z tym źle i nie wiem jak się teraz zachować tym bardziej że to moja pierwsza dziewczyna i takich sytuacji nie miałem nigdy. Ona przeprasza i mówi że odda jak najszybciej albo mi to odrobi jakoś. Nawet mówi że możemy nie jechać jak to dla mnie problem. Nie chce zostać jej bankomatem a może mnie właśnie na takiego teraz testuje? Dam jej palec to mi odgryzie całą łapę. Przymknąć oko? Postawić na swoim i odwołać wyjazd? Albo niech mi "odrobi"? Tak symbolicznie bo przecież nie szukam pracownika. Ale żeby było "kwita" i bym nie wyszedł na frajera. Doradźcie coś błagam.

#zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 115
Lasce źle i głupio, mówi że możecie to nawet odwołać,


@moll: Jeśli faktycznie szczerze to mówi - to kasę odda. Jednak pewnie ściemnia i udaje niewiniątko.
@mirko_anonim: Jedz i tak…jak Cię oleje nie odda zapomni to tez dobrze bo wiesz na czym stoisz. Tez poznałem jakiś czas temu różowa , która widzi tylko kasę…przeczytaj sobie moje wpisy. Będziesz się dobrze bawić może poruchasz jedz będzie fajnie. Nie ma tego złego w tej sytuacji co by na dobre nie wyszło
Anonim (nie OP): Wychodki, czyi sojaki i baby jak zawsze w formie.
Hejtują kolesia za to, że
- jest "creepem", bo ma 26 lat i jest w związku z 18 latką xD
- zastanawia się, czy baba go nie ogra na hajs, bo młoda to na pewno nie ma siana - ja jak miałem 18 lat miałem te 2k zł

Uważają, że ma stawiać jej wszystko, że wśród równolatek nie miałby
Odpowiedzi takie, jak można było się spodziewać...
Różowe które zobaczyły 8 lat różnicy wieku i oczywiście zgodnie ze swoim oprogramowaniem ,,P0lka 2023 Basic Edition'' musiały się w związku tym zesrać.
Białorycerze i kukoldy, nieustraszeni pogromcy mizoginów, również ruszyli do ataku, powołując się na ,,męskie obowiązki'', ,,MIŁOŚĆ'' i zaufanie (które jak widać nie wymaga dotrzymywania danego słowa, bo przecież chodzi tu o to, a nie o 500 złotych).

Ona przeprasza i mówi że
@mirko_anonim ej nie bądź ciul i zapłać normalnie, już sam fakt, że się wachasz źle wygląda. Odda ci, a jeśli nie to będziesz miał jej obraz do weryfikacji. Masz 26 lat i pierwsza dziewczyna? Jakoś mnie to nie dziwi