Wpis z mikrobloga

@kompan28: za malo treningow 1-2 to nic musisz wejsc na wyzsze obroty


@j0shva: %-)

chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!
@Tylko_Seweryn zaczynałem 131.7kg przy 193cm, a kalorii dziennie wychodzi tak około 2300. Grunt, że nie czuję głodu.


@kompan28: Przy tej wadze mozesz spokojnie zredukowac kcal dalej i z duzym prawdopodobienstwem nie bedziesz jakos mega glodny tylko zamiast wegli jedz bialko z tluszczem bo bardziej syca - jak bedziesz gubil wage troche szybciej to bedzie to tez bardziej motywujace.

I z tipsow - najlepszym spalaczem tluszczu (jak juz ogarniesz diete) jest korzystanie
  • 4
@Nefth: Dietę wymyśliłem se sam, dalej piję colcę zero, dalej piję monsterka, tylko wszystkie płyny bez cukru.
Co mogę to piekę zamiast smażyć (bez tłuszczu)
ograniczyłem chleb, masło, nie #!$%@? już chipsów codziennie (raz na 2 tygodnie zjem paczkę)
do słodyczy nigdy mnie nie ciągnęło, więc ich zerowa ilość to dla mnie nie problem
A z mięsa no to głównie kurczak, jakieś makarony ryże, zupy chude jem na mięsie z kurczaka.
@kompan28: ja robilem redukcyjny speedrun i poszlo 52kg w 40 tygodni (docelowa waga 73kg/180cm po czym zaczalem robic mase na silowni) bo zrzucalem studia, poczatki na emigracji, siedzenie rok na dupie uczac sie jezyka obcego na pelen etat a potem covidowa stagnacje, ale generalnie nie polecam takiego typu przygody. Tylko ja sie katowalem dieta 1500kcal (w tym 150g bialka, tluszcz i odrobina wegli), codziennie cardio i silka 3-4 razy w tygodniu
@kompan28: gratulacje, świetny wynik. Ja w ciągu ostatniego roku zrzuciłem 15, nie trenując, samą kaloryką. Z aktywności miałem jedynie spacery/rower, a i tak jestem zadowolony z tego, co się udało zrobić.
Teraz mam plan pójść na siłkę, ale ja umiem jedynie w kardio, więc muszę się wybrać na jakieś zajęcia grupowe, żeby zobaczyć co i jak. Docelowo chcę tylko poprawić sylwetkę, bo 85kg przy 190cm to dobra waga, tylko bebzon trzeba
za malo treningow 1-2 to nic musisz wejsc na wyzsze obroty


@j0shva: już ja znam tych ziomków, co przez parę miesięcy #!$%@?ą na pełnej, chodzą ciągle #!$%@?, bo na głodzie i wyczerpaniu, po to, żeby potem poluzować majty i wrócić do zapuszczania bebzola

Dla normika lepiej jest ćwiczyć mniej, ale regularnie.
@kompan28: Idź na 3-4 treningi do fizjoTerapeuty który jest też trenerem, a nie jakiegoś znajomego chyba że też jest po fizjo żeby posprawdzać co możesz robić a czego nie bo inaczej to droga do przewlekłych urazów / zwyrodnień

@j0shva: Przedtreningówki to jest też loteria z opcją wygranej np nadciśnienia
  • 0
@navaare: Kumpel jest właśnie trenerem personalnym, może nie najpopularniejszym w mojej okolicy ale trochę klientów ma.
A znamy się tyle, że wiem że niczego złego nie będzie mi kazał robić