Wpis z mikrobloga

@kompan28 nie słuchaj ludzi co w życiu gówno ćwiczyli xD

3 razy w tygodniu to jest najbardziej optymalna ilości bo ćwiczysz praktycznie co drugi dzień i jest: trening/regeneracja cały czas. Wykorzystujesz dzięki temu maks potencjału.

To prawda lepiej już te 2 razy niż wcale jeśli miało by Ci się nie chcieć lub niszczy to jakieś inne plany. Lepsze 2 dni niż nic. Ale jak się zmotywujesz do tych 3 to na 100%
@kompan28: niezłe kocopoły niektórzy wypisują. Nadmiar masy zrzuca się w kuchni, siłka 2x w tygodniu jest git. Jak będziesz miał czas i motywację na więcej, super! Ale jakbyś miał się katować, albo poświęcać coś dla ciebie ważnego w imię treningu, to się tylko spalisz. Tak trzymaj!
@renegatt: A Ty myślałeś, że pół roku będziesz trzymał "diete", zrobisz sylwetke i wage jaka chcesz, a po pół roku znów będziesz żarł jak na 105kg i chciałeś ważyć 90kg? XDD
Efekt jojo XD jak to śmiesznie brzmi. Żeby ważyć 90kg musisz mieć ratio spalanie/kcale na poziomie 90kg, a nie #!$%@? żreć na 110kg i zdziwiony czemu nie waży 90kg XDD dieta to 80% sukcesu.
  • 3
@Czekolatka: Plan był taki żeby zabrać ze sobą kumpli co się ze mnie śmiali że jestem gruby i żeby mi pokazali co i jak na określonych maszynach, jak złapać, jak się napiąć. Dwóch mam takich naprawdę ogarniętych to przekazali mi naprawdę sporo wiedzy, a kiedy mogę to dalej chodzę z nimi.

@Tylko_Seweryn zaczynałem 131.7kg przy 193cm, a kalorii dziennie wychodzi tak około 2300. Grunt, że nie czuję głodu.

@Fuco Dzięki ????
@kompan28

2 dni pod rząd to też nie dobrze. Ja tak trenuje ale ja tak jak pisałem jestem w treningu 15 lat, wiem jak to robić i na co mogę sobie pozwolić. Mam też pod to trening ułożony(gora/dół, nie robię tych samych partii). Tobie bym na razie odradzał takie wyskoki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chodzi mi o to żeby robić dzień treningu, dzień regeneracji. I tak 3 razy