Wpis z mikrobloga

@Mirkoncjusz: Pozbycie się tych kart to jest oznaka dojrzewania gier jako medium.

Zbieranie kart z jedynki to jest coś, co jest normalne dla 16-latka, którego bawi koncepcja kolekcjonowania jak największej ilości panienek. Tak wyglądał seks w grach w latach 90-tych i mentalnie tam został Wiedźmin.

W dwójce i trójce relacje Geralta z kobietami były o wiele lepsze, bo były właśnie relacjami. Seks był przyprawą, a nie jakimś durnym konkursem. A kobiety
najważniejsze żeby nie było systemu walki w którym się czeka aż się kursor podświetli xD


@Tommy__: najlepszy system walki, nie #!$%@? mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio, tak do niego przywykłem że z przyjemnością oglądałem coraz to kolejne fiksy i wygibasy Geralta z okrzykiem "HILJJAAAAH"
@agdybytak mi się system walki też bardzo podobał (wtedy). Jak w Wiedźminie miałeś wyczekać kiedy zadać ponowny cios mieczem to źle, ale jak w Soulsach masz wyczuć kiedy wcisnąć unik, po którym rycerz w pełnej zbroi rzuca się przed siebie i robi przewrót - "zajebioza!!1" xD
Niech sobie pogra w simsy.


@Mirkoncjusz: żeby było zabawniej, w takich Simsach 2 jest system Wspomnień i np. każde całowanko albo bara-bara z innym simem zostaje odnotowane jako kolejny kafelek na liście wspomnień, do którego w każdej chwili można sobie wrócić. Czym to się w sumie różni od "kolekcjonowania" babek, z którymi się chędożyło? ¯\(ツ)/¯ poza nagością, ale to tylko kwestia progów wiekowych każdej z gier
@Mirkoncjusz: jakby dodac troche morrowindowych a moze bardziej dnd-owych ciekawostek to mozna by zrobic z tego calkiem dobry rpgowy system walki, oparty troche o rzut koscia, triche wytrzymalosc, ale zwlaszcza o odblokowane skille, eliksiry, itd. Bo tez system walki uzalezniony w pelni od tego jak doswiadczony jest sam gracz to jednak arcadówka jest , a to gra rpg a nie akcyjniak wiec mozna by troche pojsc w strone w ktorej duzo
@Theo_Y no jakie było? Było jak było. W klimacie wiedźmina.
Przypominam tylko, że to gra 18+.
@Lohengrin dlaczego to było "#!$%@?"? Pytam serio - nie mówię że było fajne, bo było obojętne, ale skąd aż takie słowa? #!$%@? to był system walki xd
@Mirkoncjusz: Przecież to nie jest żadna Julka tylko jakaś baba. Sorry, ale daleko jej do tzw. Julki, więc nie widzę powodu, aby nadużywać określenia.

Co do kart to traktowałbym je jako coś w rodzaju splash screens i nie dorabiał do tego z dupy wziętej teorii ¯\(ツ)/¯
@Mirkoncjusz: te kartyy były trochę żałosne, ale w sumie nawet zabawne.
Mimo dziwnego systemu walki i sporego niedopracowania (błedy, wiele NPCów to klony) to i tak była dobra gra, lepsza moim zdaniem niż druga część.
to wrzask prawactwa


@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy w dupie mam wrzask prawactwa, po prostu bym w taką grę nie grał. Mówię o grze która już istnieje i w której był fajny motyw, który to teraz nagle "zło" i "oby go nie było". Jak jej się gra nie podobała, to po co w nią grała?
no to było #!$%@?


@Lohengrin: niektóre questy które trzeba było wykonać by zdobyć kartę były #!$%@?, fakt, ale samo zbieranie kart było spoko, jakąś tam estetykę miały w porównaniu do zwykłych scen seksu, jakie by mogli w grze zrobić