Wpis z mikrobloga

co za cucki


@zbigniew_wodecki: a ty stary dziadek, że cie obrazki erotyczne podniecają? Po prostu to byl poziom oblesnej gazety dla podstarzalych panow co se lubia pooglądac dupy. Zamiast zrobic normalne watki erotyczne to takie gowno. Nikt by tak dzisiajbjie zrobil bo to jest wedlug boomerskiej filozofii robione jakies zbieranie obrazków ero. Po prostu jest to blizsze robieniu gry wg wzoru Rezerwowe Psy, a nie światowa i "bezpieczna" komercyjna produkcja. Tyle.
@mr_brOz nie przypominam sobie, ale nawet gdyby, to i tak nie ma to dla mnie znaczenia, bo grałem w grę i mogłem wyrobić sobie własne zdanie. A tym bardziej nie ma znaczenia opinia jakiejś Julki z "naTemat", zamieściłem ten "artykuł" dla beki. Niech sobie pogra w simsy.
@Goronco: przecież w cyberpunku nie było nic wsadzone na siłę, kobieta będąca CEO tech korporacji to dla ciebie taka beka? Kto dzisiaj jest dyrektorem AMD? Co do Songbird - od tysięcy lat wszystkie służby wywiadowce w historii szkoliły kobiety, czy to do zinfiltrowania wroga, do tajnych operacji, szantażu i werbunków, od oficerów do najważniejszych polityków w państwie.

Phantom Liberty to najzwyklejszy, tradycyjny thriller szpiegowski, bez żadnej agendy czy "lewactwa", ale wykopek
@fastmotion otóż nie xD za to twój komentarz jest idealnym potwierdzeniem tego co mówię. Sam pytasz o to kto jest dyrektorem AMD, a w cyberpunku byłaby to "dyrektorka"

@Werdna: @Goronco nie jestem żadnym feministą, po prostu wy macie #!$%@? w głowach i wszędzie widzicie lewactwo i feminizm. Wymieńcie mi jedną dobrą książkę która jest thrillerem szpiegowskim i gdzie nie ma agentek tylko sami kolesie, wielcy krytycy lewactwa
@Mirkoncjusz:
Przecież te karty to był cringe straszny i pasowało to do gry jak pięść do nosa. Cała gra cechowała się raczej dojrzałą narracją, i realizmem. Sceny "seksu" jeśli już w ogóle były to zazwyczaj się kończyły na romantycznej muzyczce i pocałunku, bez zbędnej erotyki(i słusznie bo i komu to potrzebne), a tu nagle BAM! Masz kartę z cycorami na wierzchu stulejo! xD Jakby się jakiś nastolatek do developmentu dorwał i
Ale wiesz że zbieranie tych kart i robienie questów pobocznych żeby ruchać te postacie jest całkowicie dobrowolne? Możesz sobie bić potwory i kompletnie zignorować rozwiązły tryb życia Geralta,


@PfefferWerfer: mi tam karty bardzo nie przeszkadzają, choć drobne obiekcje mam, ale ten argument to jednak inwalida

jakby wstawili tam latające samochody i ściganie się nimi jako wątek poboczny to uważałbyś, że nikt nie ma prawa narzekać, bo to wątek poboczny? A jakby
co za cucki ja cie krece


@zbigniew_wodecki:
Wzywa komendant dwóch policjantów i mówi:
- Dowiedziałem się panowie bardzo niepokojącej rzeczy, a mianowicie, że używacie wyrazów, których znaczenia nie rozumiecie.
Na to jeden z policjantów:
- Do mnie to alibi?
A komendant:
- Nie ulega frekwencji.
@Mirkoncjusz: Takie se to było, w ogóle bym nie płakał jakby zamiast ruchania czegobądź był dodany gwint. Geralt był wrażliwy na kobiece wdzięki, ale też nie ruchał pierwszej lepszej wieśniaczki, której dał kwiaty.