Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Różowa chodzi po domu jak ostatni żul. Zakłada dzień w dzień te same brudne ubrania, dziurawe skarpety, ma przetłuszczone włosy.
Ostatnio zaczęła wychodzić z koleżankami na jakieś tańce i tam zakłada seksowne sukienki, używa perfum, dba o siebie, robi makijaż. Na instagrama wrzuca coraz bardziej odważne zdjęcia, a gdy z nią o tym rozmawiam to robi mi sceny, bo ją "kontroluję".

Może mi ktoś wyjaśnić o co w tym chodzi? Szuka atencji u innych facetów czy ja sobie zbyt dużo dopowiadam?

Wiem że każdy jest inny, ale moja eks zawsze dbała o siebie i zakładała seksowne ciuchy dla mnie, a nie dla innych. Teraz mam zupełnie na odwrót i zaczynam się zastanawiać czy dziewczyna nie szuka przygód, szczególnie że kwestie łóżkowe u nas kwiczą. Starałem się to naprawić, robiłem romantyczne kolacje, wyciągałem ją do ładnych restauracji z dobrym jedzeniem, organizowałem nam wspólny czas i nie pomogło.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 46
@mirko_anonim: Najśmieszniejsze jest to, że jak chemia ze związku wyparowuje to większość polskich facetów ucieka sie do kobiecych rad. Czyli właśnie więcej romantico i więcej skakania i więcej pokazywania że mu zależy jak jasna cholera, chociaż pewnie właśnie to doprowadziło do śmierci związku. Ja stawiam orzechy przeciwko kamieniom że w sytuacji jak powyzej opisana, lepszym rozwiazaniem był by ostry pojazd delikwentce, gdzie się wyraznie daje do zrozumienia że jak jej cos
@mirko_anonim a na tych kolacjach rozmawiałeś z nią o tym co czujesz w związku z tym jak się ona zachowuje? To jak to interpretujesz to mniej istotne ale to jak się czujesz z jej zachowaniem jest kluczowe i warte przekazania jej. Jeśli jej zachowanie interpretujesz przeciwko sobie i tak jej przedstawiasz to nic dziwnego ze myśli ze ja kontrolujesz. Jakbyś jej powiedział ze Ci przykro i czujesz się nie kochany bo nie