Wpis z mikrobloga

  • 3
@RandyBobandy: Nie. Zbladłą w okolicach 18:25, a zniknęła kompletnie jakieś 15 minut później. Wychodzę od czasu do czasu na podwórko, ale do tej pory nic.

@PilotChemitrialsa: Krótko świeciła, ale za to obficie. Siostra akurat jechała autem (to od niej się dowiedziałem) i myślała, że się coś pali.
  • Odpowiedz
@teh_m dziś aplikacja Aurora wysłała mi kilka powiadomień o możliwości wystąpienia zorzy polarnej. Niestety, pogoda nie dopisuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ogólnie to polecam apkę, zawsze wiesz zawczasu, że coś będzie się działo
  • Odpowiedz
@teh_m: ja cale zycie czekam na zorze chocby mala nad horyzontem a kiedy pojawia sie taka #!$%@? jak na islandii to znika w przrciagu minut i dowiaduje sie pol h po, ehhhhhhhhhhhh
  • Odpowiedz
@cr6d: na islandii co drugi dzień jest taka (jak dziś w pl), a dziś faktycznie tam była #!$%@?. w pl było ok, ale to nadal raczej biała chmura, w porywach z widocznymi słupami.
wkurza mnie, że ludzie tak podkręcają te foty, bo inni którzy nie widzieli tego zjawiska dzisiaj/wczoraj mają ból dupska, myśląc, że stracili zorzę życia i w sumie to warto byłoby jechać 400km na północ czy południe, bo było
  • Odpowiedz
@cr6d: więc na relaxie, kupuj bilet do tromso za 1.5 stówki w dwie strony, spróbuj kilka razy (mi się udało już za pierwszym razem), bierz flaszki na barter i jedź przeżyj przygodę życia ( )
  • Odpowiedz
@cr6d: islandia 2021 jesień (7 dni), lofoty 2022 jesień (7 dni), tromso 2023 zima (4 dni) i za dwa tygodnei znowu do Is lecę na 5 dni (ʘʘ)
  • Odpowiedz