Wpis z mikrobloga

Nosz #!$%@? mać, bo inaczej tego nie da się inaczej określić xD
Siłownia Forfit w Gdańsku ma karnety dla pań znacznie tańsze od panów, dlaczego mam płacić na siłownię więcej ze względu na płeć? Jakieś cukoldy prowadzą tę siłownię?
Pełna dyskryminacja!
Link do tej siłowni: https://www.forfit.pl/cennik-chelm.html
Może jakaś sprawa do nagłośnienia. Mirki?

#mikrokoksy #dyskryminacjamezczyzn #silownia #gdansk #pieklokobiet #pieklomezczyzn
  • 133
@WielkiNos właśnie nie prawda, raz że nie wszystko jest zero jedynkowe a Ty właśnie w tym momencie robisz tak że wrzucasz wszystkich do jednego wora - bo każdemu facetowi zależy tylko w życiu na gapieniu się na kobiece dupy. Właśnie nie jest tak, współpracuje z kobietami, mam też ekipę w której mam koleżanki i każdy z nas wie jakie są między nami relacje. I te dziewczyny też by powiedziały ze taka akcja
Gdyby wielu facetów nie było zbokami i nie powodowało, że kobiety czują się niekomfortowo to zapewne by takich pomysłów nie było.


@WielkiNos: czy te zboki... są z nami w pokoju? Chyba nie byłaś nigdy na siłowni, co? Każdy jest zajęty sobą i swoimi ćwiczeniami. Jak widzisz wszędzie zboków to polecam odstawić wykop, albo iść do lekarza xD Osobna sala dla kobiet, kto to widzioł, #!$%@? jacyś jesteście. Polecam jeszcze osobne kawiarnie
@Credek ale ja też uważam, że to jest chu$#we że faceci płacą za karnety więcej. Zaplusowalam ten wpis. Ja się tylko sprzeciwiłam stwierdzeniu, że oddzielne siłownie dla facetów i kobiet to jakaś dyskryminacja i że jest to złe, bo nie jest.

Nie chciałam wrzucać wszystkich do jednego wora tylko miejscami zamiast napisać wielu facetów napisałam faceci skrótowo, ale ok mój błąd. Nasz ubiór na siłowni i wypłakiwanie się tu wykopków, bo jakaś
@rdddd a ty widać nie byłeś nigdy dotykany bez twojej zgody przez nieznajomych facetów, napastowany na ulicy i w środkach komunikacji, nie dostawałeś milionów zdjęć fiutów od facetów i sprośnych wiadomości. A więc jako facet skąd możesz wiedzieć jak jest.

Jak kiedyś wystawiałam zdjęcia ocenzurowanych zdjęć fiutów wykopków żeby pokazać co tu się dzieje to też mi pisali, że chyba to lubię, a 90% była w szoku, że faceci robią takie rzeczy.
@MasterZiomaX to jest bezczelna dyskryminacja, a debile proboja to jeszcze usprawiedliwiac. Szukalem wlasnie silowni w Gdansku, zeby zaczac chodzic od nowego roku, ale forfit sobie z pewnoscia odpuszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tez siedzisz w takich leginsach teraz Leginsy sa wygodniejsze od spodni dresowych?


@abgaha: generalnie zgadzam się z twoimi komentarzami, ale tu się muszę wciąć, bo owszem, legginsy są mega wygodne i też w nich chodzę w domu :P już dawno olałam dresy, legginsy rządzą.
a ty widać nie byłeś nigdy dotykany bez twojej zgody przez nieznajomych facetów, napastowany na ulicy i w środkach komunikacji, nie dostawałeś milionów zdjęć fiutów od facetów i sprośnych wiadomości.


@WielkiNos: No i chyba mamy powód dlaczego masz takie zdanie. Nie wiem kto Ci zrobił krzywdę, ale uważam, że sporo kobiet nie miało takich przygód.
Dlaczego sporo kobiet ubiera na siłowni legginsy push up, ma top z dużym dekoltem, odsłaniającym brzuch?
@WielkiNos ale dlaczego uważasz że powinny być siłownię osobno dla każdej z plci? To będziemy teraz tworzyć w każdej kategorii uslug dwa osobne obozy? Byłem kilka razy na saunarium w Niemczech, wchodzą kobiety, mężczyźni - wszyscy chodzą na waleta, wszyscy placa tyle samo i nikomu to nie przeszkadza. Inna świadomość. A tutaj się wszystko układa pod kobiety bo są wielce ucisnione. No #!$%@? w którym miejscu? Tak nie funkcjonuje normalne społeczeństwo, nie
No i chyba mamy powód dlaczego masz takie zdanie. Nie wiem kto Ci zrobił krzywdę, ale uważam, że sporo kobiet nie miało takich przygód.

Dlaczego sporo kobiet ubiera na siłowni legginsy push up, ma top z dużym dekoltem, odsłaniającym brzuch? Czy to jest wygoda?


@Nano22 a może tak przestać nas obwiniać za wszystkie seksualne nieprzyjemności jakie nas spotykają ze strony facetów twierdząc, że to niemożliwe i przesadzamy? Wejdź na jakiekolwiek kobiece forum/grupę
@Credek niech będą wspólne, ale kilka oddzielnych też by mogło być. Jak dla nas są to też swoje miejcie.

Nie obchodzą mnie Niemcy ja nago do sauny z obcymi facetami nie wejdę i mogę być zacofana czy jakkolwiek to nazwiesz.
90% wszystkich wiadomości.


@WielkiNos: Czyli wychodzi, że 90% facetów to zboki, a 10% jest normalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem Ci tak- ciesz się, że mieszkasz w Polsce bo w niektórych krajach na zachodzie na sprośnych wiadomościach by się nie skończyło. Ludzie nie doceniają tego co mają, a najbardziej właśnie kobiety. Ty byś chciała by nikt na Ciebie źle nie spojrzał, a kobiety np. w krajach muzułmańskich
@WielkiNos wiec co na przykład powinno być oddzielne? Bo uważam że napewno nie siłownie. Nie jestem gówniarzem i trochę czasu wstecz nie było gowno burzy o takie tematy. A teraz chłopy #!$%@? na każdym kroku tylko dlatego bo mamy fiuta. Nie mam żadnej awersji co do kobiet tylko #!$%@? mnie to że tak sie teraz z nas kpi w tym kraju. Nie nazwę Cie zacofana, nie masz ochoty to po prostu tego
@WielkiNos ja bym zrobił kluby muzyczne z osobnym salami tylko dla kobiet, osobne wagony w pociągach a już najlepiej to by było gdyby kobieta zakrywała glowe w końcu tyle zbokow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli wychodzi, że 90% facetów to zboki, a 10% jest normalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem Ci tak- ciesz się, że mieszkasz w Polsce bo w niektórych krajach na zachodzie na sprośnych wiadomościach by się nie skończyło.


@Nano22 nie, znaczy to, że 90% wiadomości do konkretnej kobiety to wiadomości od zboków, a nie, że 90% facetów to zboki mistrzu. Może co najwyżej 90% facetów, którzy siedzą na tinderze
@WielkiNos: Nie bede zaprzeczal ze jest wielu ciepeuszy i spermiarzy ktorzy w idiotyczny i glupkowaty sposób zalecaja sie do kobiet, tak samo (albo i nawet wiecej) jak jest analogiczna ilość pustych lasek które chodzą na treningi tylko po to by pokazywać swoja dupe (zreszta robia tak samo na ig czy innych tinderach) a gadanie ze robia to dla siebie to bzdura (chyba ze masz na mysli fakt ze robia to by
@WielkiNos: poza tym ja nikogo do niczego nie zmuszam, niech kazdy robi co chce byleby nie wchodzić w zycie innych - chcialbym równości ale takiej prawdziwej, takie same zarobki za ta sama prace, jak obrona ojczyzny to solidarnie kobiety i mezczyzni, taki sam wiek emertyalny, te same oplaty za kluby/silownie/itp, po prostu prawdziwa równosc. Jak dla mnie to moze kobieta sobie chodzi tak w worku na ziemniaki jak i w obcislych