Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Rodzice chcą mi kupić mieszkanie i doradzają że lepiej w tej cenie kupić większe w dobrej okolicy ale w wielkiej płycie. Ja jednak wolę w deweloperskim, nowym budynku mniejsze ale z aneksem w salonie. Jakich argumentów użyć żeby przekonać do deweloperskiego? #nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 126
  • 102
@mirko_anonim przerobiłem 5 bloków z wielkiej płyty i 2 nowe. Za żadne pieniądze bym nie chciał miesiąc w wielkiej płycie. Srajacy zuleyna klatkach, awantury l, ściany z papieru , czułem się dosłownie jak bym miał brata za ścianą. Słyszysz jak sąsiad wali kloca, brak parkingu pod blokiem. Na klatce smród bród i ubóstwo. A nowe bloki to jest bajka. Klatki piękne z lustrami na korytarzach, pachnie cudownie, młodzi ogarnięci sąsiedzi. Wjeżdżam sobie
Dobry wyciąg


@qesq: nie da się oszukać fizyki, żaden wyciąg nie pomoże na bigos czy inne syfy, zwłaszcza w blokach gdzie bardzo często deweloper nie chce lub nie potrafi zrobic sprawnej wentylacji.

Przygotowując posiłki spędzasz czas razem


@qesq: To może podniecać jak masz 18 lat, po 30-tce wieczne siedzenie sobie na głowie z partnerem/partnerką jest ostatnim,na co masz ochotę.

A wielka płyta to w 99% gówno.
@bugzer: wielka płyta i ściany z papieru?to rozumiem że w deweloperce nie ma w ogóle ścian jeśli w wielkiej płycie są takie cienkie to że trafiłeś patusow w klatce to nie znaczy że każda taka jest w deweloperce trafisz nowobogackich co myślą że złapali Boga za ręce brak parkingu pod blokiem? Tobie się xhyba coś pomyliło i to bardzo bo wielka płyta była robiona właśnie tak żeby wszędzie było blisko a
@DannyD umiesz czytać? Mieszkałem w 5 blokach z wielkiej płyty. 4 Trójmiasto i 1 u siebie od urodzenia na mazowszu. Wszędzie to samo. Te same problemy. Nie byłem zadowolony z zadnego. W nowym budownictwie nie słyszę dosłownie żadnego sąsiada. Może opowiedz nam swoje doświadczenia z mieszkania w roznych typach budownictwa bo podejrzewam że siedzisz w płycie, nie masz żadnego porównania a i stosujesz ulubiona zagrywkę Polaka zwyczajnego"nie znam się więc się wypowiem"