Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do dobrze zarabiajacych facetow (przyjmijmy 10k netto+) - czy patrzycie na zarobki partnerki? Mielibyscie jakis problem zwiazac sie z kobieta zarabiajaca powiedzmy 4-5k net (zalozmy, ze spelnia reszte waszych wymagan?)

Ja zarabiam ~15k, moja dziewczyna 5k. Jest milosc, mieszkamy razem u mnie, finansowo ok, ale musze wam wyznac, ze jak np. poznalem pare programistow (facet + kobieta), to troche mnie dupa wewnatrz zapiekla, ze facet nie musi ciagnac finansow w takim zwiazku. Zwlaszcza w tych czasach - dobrze, ze chociaz dzieci nie mam.

Ktos ma podobnie?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #finanse



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 144
@Linnior88: Ty nie masz 'mocnych opini'. Ty jestes po prostu do bolu chamska i niewychowana. Nie wymiguj sie tym, ze kazdy w rodzinie taki byl, takie zachowanie da sie wyplenic szczegolnie jak jestes juz dorosla kobieta. A Twoje teksty 'jakby facet mi cos kazal to by dostal w morde jak zloto' pokazuje, ze w sumie to niezla patuska z Ciebie jest z charakteru, moze i lepiej, ze nie szukasz faceta
@Marek_Licyniusz_Krassus: myślisz że ktokolwiek by płakał po facecie który nie ma ani materialnie ani charakterowo nic do zaoferowania ? Przecież to śmieci same się wynoszą
Badania pokazują że jak kobieta się robi bogata to nie potrzebuje nawet faceta i woli być sama to ty tracisz nie ona
@Marek_Licyniusz_Krassus: kobieta która na gwałt chce się związać z facetem potrzebuje kasy i opieki (więc wymaganie od niej wysokich zarobków to wyklucza )
Natomiast jeśli kobieta ma mega dużo kasy to ma o wiele większe skłonności od kasiastego faceta żeby być sama
Praktycznie z tego co widzę kazda naprawdę mądra elokwentna i dobra kobieta jaka znam wybiera świadomie koty i samotność bo widza dobrze jacy są faceci i nie chcą się
@mirko_anonim: trochę dziwne pytanie. Dla mnie ważne jest, że żona pracuje. Pieniądze i tak mamy wspólne. Nigdy nie czułem, że to ja ciągnę rodzinę finansowo. Nawet ta jej niższa wypłata wpływa na budżet rodziny i jednak byłaby roznica gdyby tych pieniędzy nie było. Może inaczej do tego podchodzę bo to moja żona. No i czasem to że ma pracę gdzie mniej zarabia ma taką zaletę, że ma stałe godziny pracy, więc
@czuczupikczu: pragnę przypomnieć że to ty się czepiasz i mnie umoralniasz , to nas odróżnia ją nikomu nie mówię że ktoś jest taki czy owaki, mogę co najwyżej doradzić co by było najrasadniej zrobic a z resztą dej mi spokój bo mnie męczysz
@mirko_anonim mnie nigdy nie piekła jak robiłem 20-30k na miesiąc, wtedy nawet nie pracowała, kazała nam wrócić z UK bo 'depresja' i ja w Pl próbuję się odnaleźć żeby te chociaż 10k mieć, a ona zadowolona z gówno pracy za 4k netto. No i dupa mnie piecze bo 'nie na rękę' jej szukać tu czegoś lepszego, a mi nie na rękę tkwić w tym finansowym gównie bo ciągle nam na coś brakuje