Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do dobrze zarabiajacych facetow (przyjmijmy 10k netto+) - czy patrzycie na zarobki partnerki? Mielibyscie jakis problem zwiazac sie z kobieta zarabiajaca powiedzmy 4-5k net (zalozmy, ze spelnia reszte waszych wymagan?)

Ja zarabiam ~15k, moja dziewczyna 5k. Jest milosc, mieszkamy razem u mnie, finansowo ok, ale musze wam wyznac, ze jak np. poznalem pare programistow (facet + kobieta), to troche mnie dupa wewnatrz zapiekla, ze facet nie musi ciagnac finansow w takim zwiazku. Zwlaszcza w tych czasach - dobrze, ze chociaz dzieci nie mam.

Ktos ma podobnie?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #finanse



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 144
@niech_ktos: pragnę przypomnieć że to kobieta wybiera nie facet i że to kobiety lepiej znoszą samotność , nie udawaj jakby to facet był panem sytuacji i mógł przebierać szczególnie jak nie daje nic z siebie
@liczy_no_ze_niby_nie: bo typom z tego wątku się wydaje że oni rozdają karty otóż nie rozumieją że dla kobiety facet jest potrzebny głównie dla stabilizacji i poczucia ochrony , jeśli ona ma zarabiać tyle co on to równie dobrze może być sama pukac się z kim chce i robić co chce
Jeśli kobieta jest w stanie zrobić wszystko to co facet to po co jej facet ?
Kobiety bardzo dobrze znoszą samotność
@Linnior88: Coś w tym jest, dlatego dobrze zarabiającym kobietom z miast koło 30 ciezko kogoś znaleść - bo w sumie po #!$%@?
Ale nie powiesz ze takie samotne kobiety nie są wtedy sfrustrowane i czegoś im brakuje. Dzieci, seksu, przytulenia, whatever. Tak jest z każdym.
Facet musi się czuć potrzebny i kobieta musi tego faceta potrzebować takie jest odwieczne prawo natury.
@liczy_no_ze_niby_nie: no a po co dobrze zarabiającej kobiecie facet ? Musi wyciągnąć na stol tyle samo kasy co on ale od niej się wymaga więcej bo jest kobietą , popatrz na wpisy wiekszosc facetów zachowuje się jak rozkapryszone obrażone dzieci , po co lasce z kasą typ który nic nie doda do jej życia tylko będzie miała synusia rozkapryszonego na wychowaniu
Laska która ma dużo kasy gotuje sprząta ma hobby nie
czy patrzycie na zarobki partnerki? Mielibyscie jakis problem zwiazac sie z kobieta zarabiajaca powiedzmy 4-5k net


@mirko_anonim: nie, o ile nie próbuje #!$%@?ć hajsu w wysokości większej niż własna wypłata (a próby przeciągania liny zaczynają się od startu)
@mirko_anonim myślę, że to nie dokładnie to samo. OP nie pisze, że chce namawiać swoją dziewczynę do zmiany pracy czy podnoszenia kwalifikacji, tylko chce się z nią rozstać, bo za mało zarabia. Ciebie Twoja dziewczyna namawia do zmiany, a nie skarży się na wykopie, że czy Cię nie powinna rzucić, bo gdzie chodzić z biedakiem co ma 6k na rękę
✨️ Autor wpisu (OP): Nie spodziewalem sie takiego ruchu pod postem, odpowiem +/- zbiorczo.

Przede wszystkim nie mysle o rzucaniu dziewczyny, jestesmy razem dlugo, to najblizsza mi osoba. Gosc ktory pierwszy mi odpowiedzial mi to zasugerowal, ja powiedzialem mu tyle, ze nawet jesli, to ja na rynku matrymonialnym mialbym przesrane.

Gadalismy o finansach z moja dziewczyna juz wczesniej. Ona sama nie jest zadowolona ze swoich zarobkow. Bez podawania konkretow, pracuje w
Anonim (nie OP): Od niedawna zarabiam powyzej 10k, wczesniej kreciłem sie w okolicach troche ponizej dyszki. Moja dziewczyna wyciąga około 3.5k i zaczyna mnie to irytować. Na szczęście ją też i wzięła się do poprawiania swoich kwalifikacji. Najpierw zasugerowałem jej przebranżowienie się do IT i była temu niechętna, ale ostatecznie doszła do wniosku, że to dobry pomysł. Zobaczymy co będzie dalej

@Noonecares123: czyli nierówny podział obowiązków jest zły, ale nierówny podział kosztów życia już jest ok? xD
Siadacie, obliczacie ile potrzebujecie na stałe wydatki - mieszkanie, opłaty etc.
Wychodzi np. 4k, każde daje po 2k, pozostałą częścią dysponują jak chcą i tyle
@Xuzoun mój brat tak myśli i ma bardzo radykalne poglądy. Efekt? Zbliża się do 40 i jest ciągle sam.nigdy nie miał dziewczyny (coś na pewno bzikal ale nigdy się z nikim nie zwiazal) Ma wygląd, wzrost, sylwetkę, kasę bo pracuje w IT a z każdym rokiem jest coraz bardziej sfrustrowany. Baby to nawet nie są w stanie ukryć ze na niego lecą, a jednak jego charakter jest nie do życia w związku.