Wpis z mikrobloga

Tym ze zrobila sobie trójke dzieci. Akceptacja rozwiązłości i klepanie po pleach typiar z dziećmi i bez partnerów to przyzwalanie na to kolejnym dupom. To patologia, nie normalność

@marcus777: Babka w wieku 26 lat, z dzieciakami z jednego faceta to rozwiązłość, patologia i nienormalność? xD

Ja bym się w taki model nie wepchnął, ale do cholery - nie przesadzajmy z określeniami.
@gumowy_ogur: a kto wie, może być lepszą kandydatką do związku niż brudnopisy z wypiętymi dupskami których tam pełno.
Ale jedna rzecz mnie martwi w tym opisie, mianowicie pierwsza jego część może być pisana przez nią, a tam brak polskich znaków, natomiast druga część wygląda jak wklejona z generatora albo z jakiegoś nagłówka od gazet dla prania mózgu babom, poprawna polszczyzna i trzy kropki na końcu. Tak mi to zajeżdża dziwnie, może
czy kobieta, którą zdradził facet i poszedł do innej albo wdowa z trójką dzieci jest wedlug Ciebie w jakiś sposób gorsza od innych kobiet bez dzieci? Weź sobie szczerze odpowiedz.


@agacik92: A gdyby twój dorosły syn miał do wyboru dwie takie 26-latki, jedną z 3ką dzieci a drugą bez dzieci - to co byś mu poradziła? Z wyglądu identyczne, z charakteru też.

Kobieta z 3ką dzieci vs bezdzietna to:
- mniej
@AlienFromWenus: To jest wykop, tu "ludzie" myslą, że człowiek i niedźwiedź to samo, jak kobieta zdradzi to źle (prawda), ale jak męzczyzna to spoko (xD), samotna matka to diabeł, ale samotny tatuś to bohater (XD), ojcowie lepsi niż matki z czystego założenia (XD) i generalnie królestwo podwójnych standardów. A potem się dziwią, ze siedzą na tagu przegryw.
W czym jest gorsza?


@Login88922: Opcję są dwie. Albo ona jest poebana i chłop nie wytrzymał albo ciągnie ją do patologicznych lamusów ( czyli tez poebana). Z normalnym mirkiem który nie kocha najmocniej znudzi sie po roku i poleci do jakiegos seby. Widziałem dziesiątki razy. Przerabiałem raz. O raz za duzo. No i chlopie. Kobieta na związek z tindera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
generalnie królestwo podwójnych standardów.


@Pas-ze-mna-owce: Może dlatego że kobieta całe życie ma cuckoldów do robienia za nią a my musimy pazurami wyszarpywać od życia każdy kęs. Nie ma podwójnych standardów miras. Po prostu one i my to nie to samo. To kobieta decyduje ostatecznie o stosunku. To kobieta ostatecznie ponosi tego ciężar. To kobieta daje sie poderwać albo nie. Ona niesie cieżar emocjonalny relacji. Facet materialny.

Facet jesli już wybierze kobiete
@cichy-spokojny-grzeczny Twoje argumenty są trafne, ale trafiły na nieodpowiedni grunt. Moja mama zanim poznała mojego tatę była wdową z dwójką dzieci. Z nowego związku mają tylko mnie. Cieszę się bardzo, że trafiła na mojego tatę, który nigdy nie wyróżniał mnie spośród mojego przybranego rodzeństwa i wszystkich traktował równo.
@Fucktyczniee @hellyea macie rację, a do tego laska stara się coś sobie nadbudować końcówką opisu.

Ja bym spojrzał na to z innej strony, kobieta która urodziła już trójkę dzieci najpewniej nie zdecyduje się na czwarte. Związek z taką Wiolą to prawdopobnie nie tylko akceptacja cudzych dzieci, ryzyko że ich ojciec się namyśli i postanowi brać czynny udział w wychowaniu, ALE RÓWNIEŻ REZYGNACJA Z POSIADANIA WŁASNEGO POTOMSTWA. Kogo stać na czwórkę dzieci.

Hej,