Wpis z mikrobloga

czy kobieta, którą zdradził facet i poszedł do innej albo wdowa z trójką dzieci jest wedlug Ciebie w jakiś sposób gorsza od innych kobiet bez dzieci?


@agacik92: Czy ktoś może szukać kobiety bez obciążen i wszystiego co się z tym wiąże? Przecież nawet spokojnie nie można by było się pospotykać bo 1 gówniak to, drugi tamto a trzeci tamto. Wiekszość ludzi chce być z kobietą, a nie z jej rodziną.
@HrabiaZet Oczywiście, że tak i doskonale to rozumiem.

Nie zgadzam się jednak na plucie jadem na normalne kobiety, którym w życiu nie wyszło z różnych przyczyn. One też mają prawo znaleźć fajnego faceta. Jak pisałam wcześniej - moja mama była wdową z dwójką dzieci zanim poznała mojego tatę. Dlatego tak się irytuję, bo wyobrażam sobie, co przeżyłaby moja mama i z jakim hejtem musiałaby się mierzyć, gdyby taka tragedia wydarzyła się jej
@agacik92 ale nikt nie pluje jadem (może oprócz jakichś skrajności) na samotne matki. Piętnuje się samo zachowanie, które doprowadza do takiej sytuacji, czyli albo zły dobór partnera, albo toksyczne zachowanie. Wdowy z tej grupy wykluczam, ale musisz pogodzić się z faktem że dla facetów obce dzieci bardzo negatywnie wpływają na poziom atrakcyjności partnerki.

Aplikacje randkowe pozwalają wybrać drugą połówkę spośród setek tysięcy kandydatów i po prostu nikt nie będzie chciał się ładować
@gumowy_ogur nie można wrzucać do jednego worka kobiet które są samotne bo partner uciekł/pije/ siedzi z tymi które na to zasługują swoim charakterem podłym. A jednych i drugich jest prawie tyle samo. Trzeba dać szanse drugiej osobie, łatwo wam facetom się śmiać ale jak wy zostajecie na lodzie to zaraz się chętna kobietka znajdzie, która roztoczy skrzydła nad samotnym mężczyzną i jego dziećmi.
@agacik92 to trochę jakbyś chciała namówić kogoś na związek z inwalidą, bo jest dobrym człowiekiem. Owszem, może nim być, może nawet znajdzie kogoś kto z nim będzie, ale z reguły spotka się z odrzuceniem. Z tym że niepełnosprawni nie besztają innych ludzi za ich preferencje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ta Wiola ma trójkę dzieci i co? Powinna teraz siedzieć i płakać i być samotna do końca życia? Związać się z pierwszym lepszym gościem? Niech szuka na Tinderze, niech szuka gdzie chce. Życzę jej szczerze, żeby trafiła na kogoś fajnego. W jej opisie nie widzę nic toksycznego, tylko irytację z powodu hejtu z jakim musi się mierzyć.


@agacik92: Wdowy to co innego, nikt nie hejtuje, jakoś nie zauważyłem. Co innego bezmyślne