Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: xD Jakiego omijania płacenia podatków w Polsce? Czemu w ogóle ma płacić jakieś podatki w Polsce? Jak informatyk robi dla spółki duńskiej to też ma płacić podatki w Danii?


Podatki płacisz w miejscach gdzie masz substancje biznesową a nie tam gdzie są twoi klienci.


@Herubin: Nie wiem? Może dlatego, że jest na naszym rynku, korzysta z naszej infrastruktury, zarabia na obywatelach Polski i na swoje oddziały w Polsce?
  • 0
@Timmi_Timmi_1337: poniewaz tak dziala wolny rynek, a pan prezes youtuba i czlonkowie zarzadu pilnie sie uczyli i ciezko pracowali, wiec im sie nalezy.

rozpisalbym sie bardziej, ale mam jeszcze do przeczytania wiele artykulow Pana Janusza Korwina-Mikkego a facetka ciagle podlazi i musze tel chowac.
  • 0
Pomimo, że Internet zrobił spory skok technologiczny, to jednak wolałem czasu Internetu z lat 00-10. Dzisiaj masa reklam, wszystko płatne, brak for i grup dyskusyjnych, banda zjebów... kurła, kiedyś to było.


@rzeznia22: i przede wszystkim ludzie jakby milsi dla siebie byli.
  • 0
Do każdego ułomka, który za chwilę będzie bredził, że koszt subskrypcji jest w sumie niski i w przełożeniu na dzień wynosi 1 zł coś tam groszy:


@strup: Jaką kur.a złotówkę? przecież to jest na 6 kont dzielone xDDD

Ta kwota to 7zł 83gr miesięcznie czyli 26 groszy dziennie.

WIELKI PIENIĄDZ xDDDDDDDDDDD
  • 0
@BornToDie69: w zasadzie to nie za bardzo. Na czasie itp jest z tego co ostatnio oglądasz. Jedyne co mam argentyńskie to listy muzyczne a YT Music, np top 100 w Argentynie itp
Przez 50 miesięcy czyli 4 lata się ten pihol będzie zwracał xd


@BornToDie69: o ile google nie weźmie się za kupowanie premium z innego kraju albo cena nie wzrośnie drastycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mimo 2 lat od premiery i sredniego czasu przed ekranem 5h, nadal laduje telefon co drugi dzien xD


@Sterling_Archer: przede wszystkim, Twoje używanie telefonu jest dalekie od typowego. Znam jakieś osoby zajmujące