Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kołchoźnicy, jakie macie podejście do pracy i do rozwoju? Przyznam, że jak kiedyś dostałem z #korpo 3,5k na rękę po studiach bez żadnego doświadczenia to myślałem że Boga za nogi załapałem i będę się piął po szczeblach kariery. Teraz jestem trochę wyżej ale robię absolutne minimum. Trochę #przegryw bo stary chłop i nie ma żony ani dzieci, więc teoretycznie mam sporo czasu wolnego ale mimo to nie chce mi się rozwijać ani poświęcać dla firmy. Oni zarabiają kokosy a ja dostaje jakieś ochłapy i niewiele więcej dostane u innych. Jakie wy macie podejście? Olaliście wszelkie projekty, szkolenia, itd. czy może jednak to robicie bo nawet jak nie lubicie pracy to może przyda wam się to doświadczenie w lepszej firmie?

#praca #korposwiat #kariera #zarobki #rozwoj #rozwojosobisty



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kołchoźnicy, jakie macie podejście do pracy i...

źródło: work-burnout-in-workplaces-in-UK-explained-by-Papershift-min-scaled

Pobierz
  • 7
Anonim (nie OP): Jedyne co rób to dla siebie, jakieś projekty na boku, fuchy, dla firmy nic ponad swoje minimum.
Ja w sumie w nowych firmach badam teren i sprawdzam jak reaguje kierownictwo na pomysły, krytykę, moje błędy. Jeszcze nie zdarzyło się tak żebym został mile zaskoczony. Zawsze jest tak, że wyżej wuja nie podskoczysz, więc robię tylko dla siebie.

Anonim (nie OP): U mnie w kołchozie faktycznie robak może zrobić karierę, tylko kariera wyglada tak, ze ludzie biorą laptopy na urlopy, pracują w większość weekendów i w tych willach pod miastem to tylko śpią. Jakiś balans jest potrzebny, robic za 5k jako junior zle, ale zabijać się za pieniądze tez niedobrze. Polecam najwyższe możliwe stanowisko bez odpowiedzialności i stresu, ja do takiego doszedłem i odmówiłem dalszego wyścigu, poklikam w komputer
@mirko_anonim: Został mi jeszcze jeden poziom zanim nadejdzie zarządzanie i odpowiedzialność (Senior co teraz robię, albo Takie nowe stanowisko specjalistyczne gdzie nadal nie masz zespołu pod sobą). Ni uja nie chce robić tego co mój szef i szefowie innych teamów powiedzmy równoległych. Pierdyliard spotkań i siedzenie po godzinach. Ja odbębniam swoje minimum i wszyscy są zadowoleni, Ja się nie narobię, a niezła kaska wpada i tak (nie pracuje w PL) (