Wpis z mikrobloga

@wrth żeby oni chociaż budownictwo kończyli ale nie... Współczuję serdecznie tym którzy są przed zakupem mieszkania, mataczenia, zatajanie informacji, brak wiedzy to jest na porządku dziennym. I te teksty, " no mamy na to mieszkanie dużo chętnych także radzę się spieszyć" , " dzisiaj do 20 Panu zarezerwuje ale później mam klienta gotówkowego" i inne bzdury.
Jako że jestem po budownictwie go ich lubiłem #!$%@?ć pytaniami i nawet na podstawowe był problem
@wrth: a ty jestes udacznikiem i dymasz za tyle ile nieudacznik ma z jednej kawalerki opchnietej jeleniowi xd posrednikiem nie jestem ale chyba sie zastanowi bo skoro takie sieroty robia pieniadze to czemu by nie sprobowac ????
o #!$%@? ale mi się ciśnienie podniosło. Dopiero skończyłem przygodę z kupnem mieszkania i pośredniczka to był taki nieogar... Skasowała 5 tys. a prostej sprawy nie potrafiła ogarnąć. Pasożyty...


@Aztec26626: to dlaczego kupiłeś?
I czy spotkałeś sprzedającego to mieszkanie i zapytałeś się dlaczego zdecydował się na pośrednika?
Dlaczego poświęcił 5% wartości prowizji aby nie mieć do czynienia z osobami takimi jak ty, czyli osobami, które chcą kupić mieszkanie