Wpis z mikrobloga

@dawid-poselski: Nigdy nie jeździłem tak jak śmieć przedstawiony na powyższym nagraniu. A Ty pewnie też z tych "jeżdżę szybko ale bezpiecznie" że go tak bronisz? Wiek nie jest żadnym usprawiedliwieniem, powinien stracić na kilka lat i prawko i samochód - najlepiej jak najszybciej, zanim kogoś zabije.
  • Odpowiedz
ale teraz dawaj niszczymy go xD


@dawid-poselski: rozumiem, że jak taki typ ci zmiecie matke na pasach to po pogrzebie pojdziesz i przybijesz mu piatke ze zajebiscie bokiem wlecial na pasy?
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to, że pewnie połowa z was sama tak jeździła jak miała 18/19 lat tylko nikt was nie dojechał bo wtedy nie było kamer w każdym aucie. A teraz gościa już znaleźliście na FB nawet. Wam się upiekło, ale teraz dawaj niszczymy go xD


@dawid-poselski: a Ty pewnie nie masz mózgu ;) Łatwo generalizować. Czasem #!$%@?, tego nie ukrywam, ale nie w mieście, na ciągłej, czerwonym i na pasach. Trzeba
  • Odpowiedz
@MrVinsky: Nie ja nikogo nie bronię tylko śmieję się ze strażników bezpieczeństwa , którzy sami jeździli jak typek z wideo tylko, że już o tym zapomnieli lub im się upiekło bo nie było kamer. Może ty nie, ale ktoś taki tu się na pewno znajdzie
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to, że pewnie połowa z was sama tak jeździła jak miała 18/19 lat tylko nikt was nie dojechał


@dawid-poselski: nie osądzaj innych wg swoich standardów ()
  • Odpowiedz
piesi święte krowy włażą na przejścia bez oglądania się w lewo prawo lewo


@xPekka: piesi to powinni w domu siedziec, a nie sie szlajac i przez ulice przelazic. Trzeba sprawdzic, gdzie to idzie, bo to podejrzane wogole jest, pewnie narkotyki kupic( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to, że pewnie połowa z was sama tak jeździła jak miała 18/19 lat tylko nikt was nie dojechał bo wtedy nie było kamer w każdym aucie. A teraz gościa już znaleźliście na FB nawet. Wam się upiekło, ale teraz dawaj niszczymy go xD


@dawid-poselski: a on ma 18/19 lat?

Ja tak nie jeździłem więc mów za siebie.
  • Odpowiedz