Wpis z mikrobloga

@AntyKuc: sytuacja jest mocno kuriozalna. Typek w jaskrawo pomarańczowym wdzianku piźdzkiem po centrum Brukseli jeździł. Są filmiki jak składał kałacha i go wypróbowywał... tuż obok komisariatu policji. A ci go znaleźć całą noc nie mogli xD Teraz jakiegoś zabili ale nie mają pewności czy to ten () a wisienka na torcie - to oczywiście nielegalny imigrant z Tunezji, który miał być wydalony, ale nie został.
@some_ONE: tak, bo ten kto dostaje wizę, dostaję ją czasowo, do konkretnej roboty. Po jej zakończeniu można go wydalić. Nielegała nie ma często jak zweryfikować, dodatkowo to często ludzie którzy płacili przemytnikom, mają u nich dług, który trzeba jakoś ściągnąć, robi się ogólnie nieciekawie.
@Bujak: @Kryspin013 z tego co pamiętam ( sluchałem wtedy radia vesci FM z Moskwy)
To oni chyba też mają tak nazwany program taki czysto propagandowy, wlaśnie się chyba nazywał żelazna logika albo coś innego z logiką. Więc jak gościa chcecie ośmieszyc to warto poszukać.
@AntyKuc: No ale to prawda, wy wykopki żyjący w piwnicach rodziców macie przeświadczenie, że wróciła demokracja, jakbyście nie wiedzieli, że ci ludzie w telewizji się kłócą, a później chleją wódę razem poza kamerami, wy naiwni jesteście, że szkoda gadać, w trybunał stanu Ziobry też wierzycie, bo wam Tusk tak powiedział?
@Kryspin013: bo na początku istnienia jeszcze się kryli ze swoimi sympatiami. Sam ich obserwowałem przez ok. rok od założenia. Później ich preferencje były widoczne coraz bardziej i podziękowałem.