Wpis z mikrobloga

PiS ma niecałe 5% przewagi. Piękne! I ci wszyscy młodzi ludzie czekający godzinami, by zagłosować... nie zapomnę tych obrazków. Osiem lat czekałem na ten moment, by słuchać skowyt PiSowskich funkcjonariuszy i pękających dup wykopowych konfederatów. Wrócą w końcu normalniejsze media publiczne, zmieni się klimat i styl uprawiania polityki wewnętrznej i zagranicznej. Wiele nie oczekuję, ale wiem, że po prostu będzie lepiej. Normalniej.

#wybory #bekazpisu #polityka
  • 117
juz zapomnieliscie, ze wybory byly sfalszowane?


@yhbgrobdoivbvwamsv: nie ma na razie dowodów o fałszerstwie, przynajmniej na dużą skalę (jakieś pojedyncze głosy, że np. brakowało pieczątki na karcie, może zwykłe przeoczenie a nie od razu intencja fałszerstwa). Ale na pewno nie były uczciwe przy całej machinie państwowej rzucającej hajsem na kampanię, mediach szczujących na opozycję i kupowaniem głosów socjalem.
@budep: Lepiej nie będzie, zwłaszcza że pis nadal ma adriana, który będzie wszystko blokował i wetował, czarną mafie w postaci kościoła i 35% betonu nie do skruszenia. Ale może o ile opozycja się nie rozsypie, to MOŻE nie będzie gorzej.
@spacja_enter: Yep, tak jak piszesz. Też pamietam te czasy dużo kumpli wyjechało za granicę pracować, śmieszne jest to że dużo z nich wróciło teraz(mam na myśli czas gdy PIS rządził) :D i to nie tak że się dorobili i się budują. Wszyscy narzekają u nas na NFZ, no nie mówię że to jakaś wspaniała instytucja to jest, kolejeczki na kilka lat więc lepiej iść prywatnie, ale jak coś się dzieje ze
@budep: oj żebyś jeszcze nie płakał jak się tak bardzo cieszysz. Ta cała koalicja to koń trojański będzie według mnie, ludzie wymienili ekipę, którą wcześniej pogonili. Większość pluje na Konfederację a przecież ona nawet nie rządziła jeszcze zatem tu można tylko snuć przypuszczenia. Ja sobie usiądę grzecznie i będę się przyglądał. No i ciekawie jak będzie z ekonomią w tym Państwie, imigrantami itp.
@budep: Dokładnie. Nie mogę się doczekać nowych europejskich podatków, FitFor55, poluzowania polityki migracyjnej (po co jechać do krajów arabskich jak to one mogą przyjechać do nas), dalszego osłabienia armii, wyprzedaży polskich spółek (może teraz uda się sprzedać Lot), całkowitego zniszczenia elektroenergetyki (wszak prąd możemy kupować drożej od sąsiadów). Ah, uwielbiam te złudne alternatywy. Jakby PiS i PO nie było jednym złem.
wykopowych konfederatów


@budep: xD Chciałbyś żeby Konfederatom robiło różnicę czy kretyni wybrali sobie do czczenia na tę kadencję "osobę złodziejską A" czy "osobę złodziejską B".
Piękny to jest upadek lewicy, który tak się pocił i flexował by finalnie #!$%@?ć wynik niewiele większy niż konfa która z założenia jest szopką XD Ciekawi mnie jak wielki kwik wyniknął po uświadomieniu sobie jak są w dupie. Oraz kwik wszystkich którzy na nich głosowali :D Zapowiada się idealnie - w kolejnych ledwo lub poniżej progu.