Wpis z mikrobloga

PiS ma niecałe 5% przewagi. Piękne! I ci wszyscy młodzi ludzie czekający godzinami, by zagłosować... nie zapomnę tych obrazków. Osiem lat czekałem na ten moment, by słuchać skowyt PiSowskich funkcjonariuszy i pękających dup wykopowych konfederatów. Wrócą w końcu normalniejsze media publiczne, zmieni się klimat i styl uprawiania polityki wewnętrznej i zagranicznej. Wiele nie oczekuję, ale wiem, że po prostu będzie lepiej. Normalniej.

#wybory #bekazpisu #polityka
  • 117
@budep: Wiara że medium państwowe jest obiektywne bo akurat chwali partie która rządzi i ją lubisz jest żenująca. PIS wygrał poraz 4 w Polsce żadna partia tego nigdy nie zrobiła. Opozycja aby się zbliżyć musiała połączyć kilka partii i w zasadzie wziąć za swój program pisu czyli nagle social fajny 800 plus fajne inne rozdawnictwo fajne. Obecnie wygląda na to że program pisu będzie realizował po prostu nie pis. Ku uciesze
Osiem lat czekałem na ten moment, by słuchać skowyt PiSowskich funkcjonariuszy i pękających dup wykopowych konfederatów.


@budep: A na dodatek można użyć hasełka, którego bezmyslnie i z radością używali przy każdej okazji. "Słychać wycie? Znakomicie!"
A jeszcze był jakiś procent niewaznych głosów że ktoś zakreślił dwóch kandydatów z różnych partii lub nie miał pieczątki na karcie ( ͡º ͜ʖ͡º) brzmi jak jakieś oszustwa ( ͡º ͜ʖ͡º)