Wpis z mikrobloga

PiS ma niecałe 5% przewagi. Piękne! I ci wszyscy młodzi ludzie czekający godzinami, by zagłosować... nie zapomnę tych obrazków. Osiem lat czekałem na ten moment, by słuchać skowyt PiSowskich funkcjonariuszy i pękających dup wykopowych konfederatów. Wrócą w końcu normalniejsze media publiczne, zmieni się klimat i styl uprawiania polityki wewnętrznej i zagranicznej. Wiele nie oczekuję, ale wiem, że po prostu będzie lepiej. Normalniej.

#wybory #bekazpisu #polityka
  • 117
  • Odpowiedz
@budep: Wiara że medium państwowe jest obiektywne bo akurat chwali partie która rządzi i ją lubisz jest żenująca. PIS wygrał poraz 4 w Polsce żadna partia tego nigdy nie zrobiła. Opozycja aby się zbliżyć musiała połączyć kilka partii i w zasadzie wziąć za swój program pisu czyli nagle social fajny 800 plus fajne inne rozdawnictwo fajne. Obecnie wygląda na to że program pisu będzie realizował po prostu nie pis. Ku
  • Odpowiedz
Osiem lat czekałem na ten moment, by słuchać skowyt PiSowskich funkcjonariuszy i pękających dup wykopowych konfederatów.


@budep: A na dodatek można użyć hasełka, którego bezmyslnie i z radością używali przy każdej okazji. "Słychać wycie? Znakomicie!"
  • Odpowiedz
@baczek123: Przewietrzy się TVP z pisuarów, zatrudni rzetelnych dziennikarzy i może to coś pomoże. Do tego pisowski beton z roku na rok będzie się kurczył ze względu na podeszły wiek.
  • Odpowiedz
Piękne! I ci wszyscy młodzi ludzie czekający godzinami, by zagłosować...


@budep: Plot twist: a co jeśli głosowali na pis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fajnopolskie klamstwa


@yhbgrobdoivbvwamsv: Fajnopolacy to, Fajnopolacy tamto... Co jest przeciwieństwem fsjnopolaka? Debilopolak? Konserwatywna prawica postawiła sobie "fajnego" chochła jakby to było coś negatywnego xDDD

Idź tam sobie psa zjeść na uspokojenie
  • Odpowiedz
A jeszcze był jakiś procent niewaznych głosów że ktoś zakreślił dwóch kandydatów z różnych partii lub nie miał pieczątki na karcie ( ͡º ͜ʖ͡º) brzmi jak jakieś oszustwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz