Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie Mirki proszę was o radę, dziś zagadalem do jednej Szarej Myszki która pracuje w pobliskiej Żabce ona 17 lvl taka 6/10 o dziwo nie karyna i nie gruba, fajna sylwetka nie paląca uśmiechnięta, ja przegryw z ryja 5/10 zakola 27 lvl prawik nigdy za rękę. Zaczęłem do niej Bajerować w Wakacje gdy sobie dorabiała u mnie na osiedlu w Ż, zawsze była uśmiechnięta gdy coś kupowałem zagadywałem itp. Wczoraj z głupa zagadalem do niej i gadka szmatka mowie ze robię zakupy bo muszę zrobić lazanie a ona do mnie mi też przyniesiesz hehe? Ja na to że może, powiedziałem że musimy wyskoczyć na kawę ona na to że Koniecznie! poprosiłem o numer tel dała mi bez problemu.

Moje pytanie do was czy ona na mnie leci podobam się jej? kiedy do niej napisać jak gadać z taką małolata. Nie mam ogólnie szczęścia do sklepowych lasek z jedną kręciłem i dała mi kosza w stylu że to nie to itp. Co radzicie jak to rozegrać..
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek #logikarozowychpaskow #pua



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim: opcje są 2: zrób tę lazanie, ale taką prima sort
jeśli chcesz to ciągnać, to zawsze najelpiej ciągnać temat który już zaisntiał, jest to mniej cringowe niż "zapraszam Cie na xxx"
albo idź tam a jakiś czas znowu, ale z gotowym przepisme, typu "szukam krewetek" bo mam pomysł, o której konczysz

nadal, żałosne, że faceci muszą robić takie fikołki, ale laski to lubią, tragedia
@mirko_anonim: takie młode osoby bardzo często zmieniają zdanie i szybko może to nastąpić. Dlatego ten Wasz romans jest obarczony dużym ryzykiem już na samym starcie, zwłaszcza, że jesteś 5/10 i na dodatek aż 10 lat starszym. Zbyt poważnie do tego podchodzisz, ona nawet w 50% nie ma takich poważnych zamiarów do Ciebie jakie Ty masz do niej. Możesz być dla niej atrakcyjny jak na ten moment bo teoretycznie widzi w Tobie