Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem w związku i mam duże wątpliwości co dalej z tym zrobić a nie umiem nie myśleć o tym. Wydawał się normalnym facetem, prawie nic nie mówił o swojej związkowej przeszłości. Po kilku miesiącach wyszło, że miał bardzo dużo byłych partnerek i przelotne znajomości. Wyobrażałam sobie to inaczej bo nie sprawiał wrażenia takiej osoby. Jak to on mówi "już się wyszalał". Niedobrze mi kiedy o tym myślę, to ciągle wraca. Nie umiem uwierzyć w to, że ludzie się aż tak zmieniają. Mam też wrażenie, że jestem bezpiecznym wyborem bo nie jestem walnięta i problematyczna i takim bardziej z rozsądku co zaczyna mnie boleć. Złapałam się na tym, że od tamtej pory przestałam myśleć o nim poważnie i stworzyłam w swojej głowie dystans i blokuje następne kroki, unikam takich tematów. Fizycznie też coś się wykruszyło... to nie tak, że każda przeszłość mi wadzi. Wolałbym jednak faceta, który miał np 2,3 dłuższe związki a u niego było tego 20-30 co dla mnie jest ogromną liczbą i mnie zaskoczyło bo z wyglądu to normalny facet a nie żaden chad.
Do tego wszystkiego przez te myśli przypomniałam sobie początki naszej znajomości i widzę jaką miał wprawę w takim delikatnym manipulowaniu i doprowadzaniu np do seksu i że robił to świadomie.
Bardzo źle się przez to czuję i poczułam wstręt nawet do siebie ale prawda jest taka, że nie miałam dużego doświadczenia w randkowaniu i nigdy nie szukałam łatwej rozrywki tylko stabilizacji więc mogłam być łatwą ofiarą... chciałabym pogadać o tym z postronnymi osobami i usłyszeć rady z zewnątrz.
#zwiazki #pytanie #seks #zalesie #niebieskiepaski #randki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: XD
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 39
@darknightttt: czytasz w ogoel to co piszesz? wyglada na niezla projekcje.

Zwczyajnie sie spotykasz z ludzmi, poznajesz i wychodzi, ze nic z tego nie bedzie.
Po co sie angazowac emocjonalnie w kogos kto; skupiony jest przez 5 lat na karierze, planuje zmiane kontynentu czy inne tego typu ruchy
i widzę jaką miał wprawę w takim delikatnym manipulowaniu i doprowadzaniu np do seksu i że robił to świadomie.


@mirko_anonim: Czyli typowy bawidamek, który gdy znalazł jedną z tych porządniejszych to postanowił złapać w sieć. Dopóki jesteś bezproblemowa to trzyma, jak zaczniesz wymagać i będziesz chciała budować faktyczny związek to noga za pas.
Ty bez doświadczenia, dałaś się zmanipulować na szybką sypialnię która po pierwszej nocy wywołuje więź oksytocynową, czyli tak
@mirko_anonim: wiem ze to chad, ale olej go. gość sam ma licznik jak passat, kłamał na poważny temat przez kilka miesięcy (duży red flag) i sam nie raz przyczynił sie do powstania albo pogorszenia mentalnego tych walniętych lasek.

dosłownie p0lka po karuzeli której znudziła się zabawa i szuka frajera na poważny zwiazek, tyle tylko że w wydaniu męskim.

zrób coś dobrego dla tego i tak już rozwalonego rynku matrymonialnego, pogoń tego
Anonim (nie OP): Trzeba było se wziąć spokojnego mirka z tagu, ale wolałaś dynamiczniaka, więc masz co chciałaś.
Chłop i tak jest lepszy od baby, bo ma odwagę się przyznać, a teraz pomyśl, która baba przyznałaby się do tego?
ŻADNA, bo nie macie odwagi.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
@mirko_anonim: mnie osobiście też odrzuca związek z kimś kto się bawił w ONSy i inne nieangażujące romanse, taka osoba ma już wyryty w głowie jeden schemat i sama w końcu będzie dążyć do zmiany partnerki.