Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem w związku i mam duże wątpliwości co dalej z tym zrobić a nie umiem nie myśleć o tym. Wydawał się normalnym facetem, prawie nic nie mówił o swojej związkowej przeszłości. Po kilku miesiącach wyszło, że miał bardzo dużo byłych partnerek i przelotne znajomości. Wyobrażałam sobie to inaczej bo nie sprawiał wrażenia takiej osoby. Jak to on mówi "już się wyszalał". Niedobrze mi kiedy o tym myślę, to ciągle wraca. Nie umiem uwierzyć w to, że ludzie się aż tak zmieniają. Mam też wrażenie, że jestem bezpiecznym wyborem bo nie jestem walnięta i problematyczna i takim bardziej z rozsądku co zaczyna mnie boleć. Złapałam się na tym, że od tamtej pory przestałam myśleć o nim poważnie i stworzyłam w swojej głowie dystans i blokuje następne kroki, unikam takich tematów. Fizycznie też coś się wykruszyło... to nie tak, że każda przeszłość mi wadzi. Wolałbym jednak faceta, który miał np 2,3 dłuższe związki a u niego było tego 20-30 co dla mnie jest ogromną liczbą i mnie zaskoczyło bo z wyglądu to normalny facet a nie żaden chad.
Do tego wszystkiego przez te myśli przypomniałam sobie początki naszej znajomości i widzę jaką miał wprawę w takim delikatnym manipulowaniu i doprowadzaniu np do seksu i że robił to świadomie.
Bardzo źle się przez to czuję i poczułam wstręt nawet do siebie ale prawda jest taka, że nie miałam dużego doświadczenia w randkowaniu i nigdy nie szukałam łatwej rozrywki tylko stabilizacji więc mogłam być łatwą ofiarą... chciałabym pogadać o tym z postronnymi osobami i usłyszeć rady z zewnątrz.
#zwiazki #pytanie #seks #zalesie #niebieskiepaski #randki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: XD
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 39
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pff, 2, 3 długoterminowe związki, za kogo ty masz nas wykopków, za puszczalskich?
Nie z nami te numery... max. 1 związek na całe życie i to z soba samym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim raczej jestes kolejna odskocznia.
Nie badz jak inne wywloki i posluchaj wewnetrznego glosu i alarmow twojego ego, ktore mowi ci, ze to zly pomysl.
*Jesli czlowiek czuje sie zle z samym soba z powodu jakiejs osoby, to powinien natychmiast bez zadnych nawet tlumaczen zrezygnowac z relacji.*
Bo tutaj chodzi o wlasne samopoczucie i funkcjonowanie. Jesli czujesz wstret do siebie, to jest to jasny znak, by #!$%@?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak chcesz chłopa w sumie co sypiał z 2-3 dziewczynami, to musisz wybrać właśnie przeciętniaka, a nie dziwić się teraz, że biorąc chada, że posiadał powodzenie u kobiet. Przebiegi u faceta właśnie należą do proporcjonalnych względem atrakcyjności i powodzenia u kobiet. ;)
  • Odpowiedz
@wedkarz93: Oj tam od razu. 190 cm, 20 cm w spodniach, coś tam ćwiczył, zarabia niewiele bo jakieś 15k miesięcznie, jeździ jakimś przeciętnym samochodem za 200k, używa perfum za 500-700 ziko, własne mieszkanie, z twarzy taki przeciętniak, coś ala Ryan Gosling ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spirityfree: stabilnosc emocjonalna nie jest uzalezniona od ilosci partnerow. Wy po prostu macie wyobrazenie o zyciu sekualnym na poziomie 15 latkow.

4 partnerow na rok to jest jeden na kwartal, to naprawde nie jest jakis kosmos.

Dlatego majac 30 lat takie niesamowite jest przekroczyc 40?
  • Odpowiedz
stabilnosc emocjonalna nie jest uzalezniona od ilosci partnerow

4 partnerow na rok to jest jeden na kwartal

@programista15cm: no jeśli ktoś co kwartał zmienia partnerkę to średnio się nadaje do dłuższego związku ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz