Wpis z mikrobloga

może przypomnisz wypowiedzi Radka ale oczywiście tylko o Konfie się mówi bo nie mają swoich mediów


@Stalionnn: nie przypomnę z dwóch powodów:
-nie oglądam, więc możesz poszukać w google na własną rękę
-nie mam zielonego pojęcia kim jest "Radek"
@jan_zwyklak: odcinam się od wczorajszego wywiadu bo go nawet nie oglądałem ale chcesz powiedzieć w uproszczeniu, że np. prywatna stacja telewizyjna czy gazeta może bez żadnych konsekwencji mówić/ pisać kłamstwa i rzeczy nieprawdziwe?
prosiłem o link do wywiadu mazurka w którym zadaje pisowcowi niewygodne pytanie, dostałem ponownie urojenia których autorstwo próbujesz przypisać mi


@Deska_o0: ale proste pytanie jak ci znajde to przeprosisz ladnie, czy bedziesz brnal, ze w 2015 kogos gorzej potraktowal?
Jak przeprosisz za brak elementarnej wiedzy i bezpodstawne oskarzenia to nawet poszukam.

https://tvn24.pl/raporty/afera-tasmowa-rr853-2604348


@Deska_o0: przeprasza, z ktorego to roku? xD
A czy jest jeszcze jakis material, czy tylko ten?

wszystkie opozycyjne
@roszej: jeśli są to kłamstwa to powinno odebrać się jej koncesje. PiS tego nie zrobi, bo nie ma kłamstw. Jest manipulacja przez pokazywanie jednych prawd i ukrywanie drugich, ale no właśnie - prawd. I dlatego też g**no zrobią.
ale proste pytanie jak ci znajde to przeprosisz ladnie, czy bedziesz brnal, ze w 2015 kogos gorzej potraktowal?


@93michu93: jesteś w stanie chociaż jeden wpis nie opierać na urojeniach których autorstwo starasz się mi przypisać? poproszę o mój cytat odnośnie mazurka w 2015, znowu będziesz udawął że nie widzisz pytania?

przeprasza, z ktorego to roku? xD

A czy jest jeszcze jakis material, czy tylko ten?


@93michu93: nie było głośniejszej afery
@Stalionnn: Mogą sobie nawet transmisję z pastwiska robić 24/7. To jest ich prywatna stacja. Przeciwwagą do nich powinno być TVP gwarantujące bezstronność (czego nie robi) i to tutaj się doszukuj niesprawiedliwości.
@93michu93: deska jedzie z tobą na argumenty a zapierasz się jak małe dziecko ci nie chce zjeść obiadu. Tak czytam waszą duskusje i zupełnie pominąłeś kwestie na które zwrócono ci uwagę:
- koncesja tvn i to jak próbowano ją odebrać (nie odniosłeś się do tego)
- zupełnie ignorujesz to że o pewnych sprawach i zjawiskach nie da się rozmawiać oddzielnie. Porównując tvn z tvp nie da się pominąć prawa prasowego i
@Deska_o0 @Deska_o0 Po pierwsze nie zesraj się, a po drugie nie zależnie jak bardzo byś tego chciał. TVN to taki sam ściek jak TVP. Różny sposób finansowania, ale efekt i przekaz identyczny. Nie ma dla mnie różnicy, kto za to płaci. Propaganda z jednej i z drugiej strony jest tak samo obrzydliwa.
@Deska_o0 "W orzecznictwie Sądu Najwyższego dominuje stanowisko, że granicę dla ochrony swobody wypowiedzi tworzy obowiązek rzetelności dziennikarskiej, zachowania wymagań dobrej sztuki i etyki zawodowej"
To powiedz mi drogi kolego gdzie znalazłeś tu jakąkolwiek etykę?
Po pierwsze nie zesraj się


@KurczeBele: merytoryka godna pisowca czy tam konfederaty

po drugie nie zależnie jak bardzo byś tego chciał. TVN to taki sam ściek jak TVP. Różny sposób finansowania, ale efekt i przekaz identyczny. Nie ma dla mnie różnicy, kto za to płaci. Propaganda z jednej i z drugiej strony jest tak samo obrzydliwa.


@KurczeBele: ale jest różnica i to zasadnicza, nie moim problemem jest że udajesz iż