Wpis z mikrobloga

nie to samo, ale też jest to gównostacja której nie warto oglądać


@trueself: nigdzie nie twierdziłem inaczej, zdajesz sobie z tego sprawę? od samego początku jedyne z czym się sprzeczam to gwałt na logice i kompletnie oderwane od rzeczywistości stwierdzenie że tvp=tvn
Sztuką było #!$%@? wyborów mając TVN i TVP wówczas


@Stalionnn: Albo nie oglądałeś wtedy TVP, albo masz jakieś dodatkowe chromosomy, albo perfidnie łżesz dla propagandowego efektu. Podejrzewam, że to ostatnie. I ty tutaj #!$%@? o obiektywności?

PO właśnie dlatego przegrała, że ich afery można było obejrzeć i w TVP i w TVN, afer tego rządu w TVP nie zobaczysz, choć jest ich więcej i są większego kalibru, usłyszysz za to, że
zasadnicza różnica jest taka że TVNu możesz sobie nie oglądać i za niego nie płacić, przy TVP nie masz takiego wyboru


@Deska_o0: Co ma piernik do wiatraka, jeśli kontekst wypowiedzi OPa wskazuje na skłonność do manipulacji? Jak stacja jest prywatna i jej nie utrzymujemy, to nie można stwierdzić, że jest stronnicza? Można. Czy ma prawo taka być? Oczywiście, że tak. Czy OP ma prawo porównać ją do TVP pod tym względem?
Pobierz WillyJamess - >zasadnicza różnica jest taka że TVNu możesz sobie nie oglądać i za nie...
źródło: 370
@Deska_o0 Ale jednak dowaliłes się do stwierdzenia opa że tvn to taki sam ściek jak tvp. Podejrzewam że opowi chodziło o to że tu i tu jest propaganda co jest prawdą , pomijając kwestie czy te stacje są prywatne czy publiczne i czy to co robią jest to zgodne z prawem czy nie
Jak stacja jest prywatna i jej nie utrzymujemy, to nie można stwierdzić, że jest stronnicza?


@WillyJamess: oczywiście że można, sam to robię, zdajesz sobie z tego sprawę?

Czy OP ma prawo porównać ją do TVP pod tym względem? Ma.


@WillyJamess: oczywiście że ma, jednak tego nie robi, on je zrównuje, a ja natomiast mam prawo wskazywać jak wielkim gwałtem na logice to jest.

Pultacie się i walicie w tego chochoła,
Ale jednak dowaliłes się do stwierdzenia opa że tvn to taki sam ściek jak tvp. Podejrzewam że opowi chodziło o to że tu i tu jest propaganda co jest prawdą , pomijając kwestie czy te stacje są prywatne czy publiczne i czy to co robią jest to zgodne z prawem czy nie


@trueself: zatem źle podejrzewasz, ale przecież możesz nadrobić i przeczytać jakie bzdury pieprzy
tvp nie zaprasza konfederatów mimo takiego
@Deska_o0: Piszesz takie propagandowe bzdury ze to poezja i totalny gwałt na logice może dla kogoś kto ma niskie IQ ci uwierzy, nikt kto jest mądrzejszy niż wyborca POKO nie, wątpię czy funkcjonowałeś jako dorosły kiedy tusk rządził, waliłeś wtedy w pieluchy i nie masz pojęcia o czym piszesz, tylko jedno zdanie: tusk nie musiał robić propagandy przez TVPO miał praktycznie wszystkie media, tvp robiło wtedy control damage że niby jest
TVN to taki sam ściek jak TVP

@Stalionnn: myślałem że po ostatniej debacie już nigdy takiej głupoty nie powie ale jednak przeceniłem inteligencję niektórych ludzi xD
Piszesz takie propagandowe bzdury ze to poezja i totalny gwałt na logice


@secondreality: pokaż jedno miejsce w którym choć mijam się z prawdą

wątpię czy funkcjonowałeś jako dorosły kiedy tusk rządził, waliłeś wtedy w pieluchy i nie masz pojęcia o czym piszesz


@secondreality: funkcjonować to może coś twojego pokroju, ja wtedy żyłem i to żyłem pełną piersią oraz oczywiście płaciłem podatki od wielu lat

tvp robiło wtedy control damage że
@Stalionnn: PO jeszcze nie doszło do władzy, a już zaczyna wkurzać jak za swoich rządów. Przez 8 letnie bombardowanie TVPiSem człowiek zapomniał jakim nieobiektywnym ściekiem było TVP za czasów platformy. Pisowcy mieli rację mówiąc że skoro PO ma swoją szczujnię (TVN), to oni teraz jako pluralizm rozumieją zrobienie z TVP szczujni pisowskiej.

Tusk oczywiście nie musi się tłumaczyć z poglądów osób, które ma na listach i ich wypowiedzi sprzed 10 lat,
pokaż jedno miejsce w którym choć mijam się z prawdą


@Deska_o0: wszystko co piszesz to bzdury plusowane przez mutikonta twoich kolegów, pierwsze z brzegu "ale dlaczego dziennikarz prywatnej stacji miałby być bezstronny"
znasz definicje dziennikarstwo ? w takim razie to nie są dziennikarze tylko propagandyści.

funkcjonować to może coś twojego pokroju, ja wtedy żyłem i to żyłem pełną piersią oraz oczywiście płaciłem podatki od wielu lat


@Deska_o0: za pewne tak
@Deska_o0: sorry ale poziom dziennikarstwa TVN i TVP jest taki sam. Robienie reportaży pod tezę, czy wąskie kadrowanie tak żeby pokazać dokladnie to co chcą. Akcja pod granica Bialoruska. Nie pokazywanie sondaży KNP mimo że pokazywali partie które miały mniej głosów. To jest zupełnie inna stacja jak kiedyś tak samo jak TVP.
@jan_zwyklak:

własne pieniądze to sobie mogą robić co chcą 0anie wolnorynkowcu-wolnosciowcu


Nikt im tego nie zabrania, nie wierzę że ten twój komentarz dostał tyle plusów xd

Co sprzecznego jest z wolnością i wolnym rynkiem w krytykowaniu prywatnej stacji telewizyjnej?
@Stalionnn: w pełni się zgadzam, napisałem już wczoraj ale to dobre miejsce, by powtórzyć.

Człowieka z TVP można wyrzucić, ale TVP z człowieka już nie tak łatwo.

Żenujący pokaz nie dziennikarstwa, a stronniczego atakowania kandydata, z którym się nie zgadzasz.