Wpis z mikrobloga

Tak, argument jest prawdziwy ale nie wnosi niczego do tematu jakosci mediow.


@93michu93: oczywiście że wnosi, jest on wyznacznikiem tego czego należy od nich oczekiwać:
-media "publiczne" zobowiązane do pluralizmu przedstawiające suche fakty,
-media prywatne, zobowiązane do braku kłamstw,

Czy telewizje prezentuja ten sam poziom? Tak, obie sa totalnym sciekiem sprzyjajacym tylko swoim ulubiencom


@93michu93: pokażesz w końcu negatywny materiał o rządzie autorstwa pisowskiego tvp?


Jak chcesz bardziej obiektywne artykuly
W ogole sam fakt, ze wchodze z Toba w polemike jest bez sensu, bo Ty zmieniasz temat.

Ty chcesz zmienic temat, z TVP klamie i TVN klamie na "no ale TVN robi to legalnie".


@Dentka7: kłamiesz to tutaj akurat ty, gdzie pisałem że tvn legalnie kłamie? poproszę cytat, nie wierzę kłamcy


A ja sie skupiam na tym, ze jako odbiorca nie mam obiektywnego medium i TVN i TVP to w tym
piecze Cię dupka i tyle


@Stalionnn: skąd pomysł że wyjaśnianie kłamstw zamordystów wywołuje u mnie jakiekolwiek negatywne emocje? patrzenia na te wszystkie urojenia i próba przedstawiania ich jako moje słowa to całkiem zabawna rozrywka do kawki
oczywiście że wnosi, jest on wyznacznikiem tego czego należy od nich oczekiwać:

-media "publiczne" zobowiązane do pluralizmu przedstawiające suche fakty,

-media prywatne, zobowiązane do braku kłamstw,


@Deska_o0: okej, jesli od telewizji oczekujesz tylko braku klamst, a wczorajsza rozmowa towarzysza Kraski z Mentzenem ci sie podoba to spoko. Chociaz jestem przekonany, ze w TVN moglbym znalezc takie manipulacje jak w TVP, zreszta wczorajszy paszkwil o konfederacji to potwierdza.

pokażesz w końcu negatywny
okej, jesli od telewizji oczekujesz tylko braku klamst, a wczorajsza rozmowa towarzysza Kraski z Mentzenem ci sie podoba to spoko.


@93michu93: znowu mylisz własne urojenia z faktami i próbujesz je przedstawić jako moje zdanie, tak samo jak tutaj:

Czekaj, czyli jak TVP nie pluje na Pis to sa nieobiektywni, jak TVN nie pluje na PO to tylko nie mowia klamstw, jak Mazurek ze Stanowskim pluja na wszystkie partie to sa pisowcami?