Wpis z mikrobloga

jestem taka przebodzcowana, że oglądam teraz film i jednocześnie tiktoki na telefonie. w robocie jak siedzę to też słucham podcastów, patrzę na telefon czy pani z przedszkola nie napisała smsa. do srania telefon, do gotowania telefon, przed spaniem telefon. jak jestem z mężem i córką, to jeszcze pół biedy, bo odkładam, ale jak jestem sama to jakiś dramat.
#zalesie #gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 59
  • Odpowiedz
@everytime: też się ostatnio złapałem na tym, że nie potrafię nawet filmu obejrzeć bez ciągłego spoglądania na telefon. Kiedyś to człowiek słuchał na przykład muzyki przez 2 godziny i to była jedyna czynność, teraz to nie do pomyślenia xd
  • Odpowiedz
  • 7
@Soothsayer: w gimbazie potrafiłam siedzieć całe popołudnie słuchając radia eska, to było modne xd a teraz to eska albo inne gownoradio leci jako 6 tło do tego co faktycznie robię. makabra jakaś
  • Odpowiedz
@everytime: no, ja na szczęście mam tak tylko w domu bo jak idę biegać, na siłkę czy prowadzę długo auto to na szczęście tylko jedną rzecz wykonuje i nawet nie ciągnie mnie do telefonu
  • Odpowiedz
@everytime: najgorsze jest jak łapiesz się na tym, że przeglądasz wykop na kompie, główna przejrzana wzdłuż i wszerz, zamykasz wreszcie przeglądarkę i... odpalasz to samo na telefonie
  • Odpowiedz
@everytime: najgorsze jest to, że życie wymaga od ciebie wykonania zadań które też trzeba robić na kompie lub na telefonie, a przeglądanie tagu lub shortow na YT kusi
  • Odpowiedz
@everytime Jedz w Bieszczady, gdzieś gdzie nie ma zasięgu i koniecznie domek beż WiFi. Postaraj się aby nawet tv nie było.
Posiedz tam tydzień albo dwa i zauważysz jak czas płynie inaczej.
  • Odpowiedz